• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ultrazvuk průtoků. Máte s tím zkušenost?

22. dubna 2008 
Ahoj, jsem vyděšená, dneska jsem byla na kontrole, a poslali mě na UTZ na "průtoky" - tzn. jestli dobře proudí krev pupeční šňůrou, jak jsem teď z netu vyrozuměla. Doteď jsem měla všechno v naprostý pohodě. Myslela jsem teda, že se jedná o nějakou rutinní věc, i proto, že doktor nic neříkal, ale v Podolí, kam jsem se teda měla objednat, se hrozně divili, že mi pan doktor neřekl, co se mu nezdá. A objednali mě na pátek, takže se asi až do pátka budu stresovat :frowning2: Nemáte s tímhle nějakou zkušenost?
22. dub 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! tak to teda fakt nevím, já jdu dnes taky na posl. ultrazvuk, tak jsem zvedava. Rekne mi kolik mala asi váží atd.. Hlavně se nestresuj! Vse bude v pohodě... Já mam ted ke konci nejakou depku a můzu rict ze to neni dvakrat prijemny... Taky ani nevim jeslti to je normalní.. :confounded:
22. dub 2008 ve 13:20  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hehe, honíme se po svých tématech :slight_smile: Doktoři mě s..ou, ten můj byl v pohodě, ale nikdy mi žádný info nedával, všechno jsem si sehnala sama a tak, ale tímhle mě dostal. Nevím, jestli mu nemám volat. Měla jsem se ho zeptat rovnou, jsem blbá :-/
22. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele ja se ptam na vsechno, dokonce mu i volam a píšu smsky ha ha :grinning: no co jako, on je tu od toho aby mi vsechno vysvetlil! nedavno mi braly krev na rh protilatky a celej mesic se to nekde seklo, byla sem z toho tak nervozni, ze sem mu psala i sms, az nakonec sam volal ze muzu byt v klidu, ze je to ok... zkratka musis je otravovat, jde o tvoje dítě..oni to maj na háku
22. dub 2008 ve 13:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, me teda ten prutok pupecni snurou kontrolovali automaticky pri UZ v 32tt. Jedine me napada, ze by se tomu tvymu MUDr. mohlo zdat mimco mensi, tak to chce zkontrolovat. Ale jak rikam, me to delali pri beznem vysetreni :wink:
22. dub 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky za odpovědi, nevydržela jsem s nervama a voalala mu, tak mě uklidinil, že jde o normální screening po tom 30. týdnu a že on chce ještě i ty průtoky, i když by to nemuselo bejt :slight_smile: Bude to možná stejný jako u Lucy. A hanicz, máš pravdu, pro ně je to rutina, už si většinou ani neuvědomí, jak se můžeme vystrašit každou jejich poznámkou. Ale jak říkám, doteď jsem byla v klidu, tohle mi nahnalo :slight_smile:
22. dub 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
anza: buď v klidu, teď už to víš i od svého doktora :wink: . Mě sledovali průtoky pořád, páč jsem měla těhotenskou cukrovku a muselo se sledovat jestli malá nestrádá a tak, protože byla pořád malinká, naštěstí ne obřík, jak je většinou u "cukrovkářek" zvykem :slight_smile: . Těmi průtoky se zjišťuje, jestli placenta dobře funguje, miminko správně zásobuje vším co potřebuje a tak.... takže bez obav a užívej si pěkně mimíska v bříšku tak jako doposud :wink:
22. dub 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luciferek: díky. Ono je to i lepší, že mi to zkontrolujou, protože mám dost nízkej tlak, dneska to bylo 90 na 70. To se ví, cokoli Dr řekne, má na mě teď veliký vliv :slight_smile:
22. dub 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to bude lepší,uvidíš ještě mimíska (nejpravděpodobněji) naposledy v bříšku :wink: a pak už jen naživo :slight_smile: , tak se opatrujte a užívejte bříškování :wink:
22. dub 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek