Určení pohlaví, čemu mám věřit?

ppmarikaa
12. čer 2013

ahoj potrebovala bych poradit a taky znat vase zkusennosti.U meho doktora mi bylo receno v 17tt ze cekame asi chlapecka..pak ve 20tt ze to bude asi holcicka,pak ve 25tt mi rekl ze spuli tu svoji holcici prdelku ze to bude holka mam to zapsano v prukazce no a jaky pro me byl sok kdyz jsem jela do Brna na 3D/4D ultrazvuk ted ve 27 tt a tam mi rekli ze cekame stoprocentne chlapecka 😕 no jsem z toho docela nesva..je mi jedno jestli to bude holcicka nebo chlapecek ale tak prece jen sem chtela si byt jista co teda cekame co myslite cemu mam verit?

l.u.c.i.e
12. čer 2013

My mámu podobnou fotku jako je ta spodní a čekáme chlapečka.

ppmarikaa
autor
12. čer 2013

tak ja budu doufat ze se pani doktorka nesekla a ze to tak uz bude😀dekuji

maximka33
13. čer 2013

@ppmarikaa asi to nakonec budete mít překvapení. nám dvakrát řekli, že asi holka a máme kluka... tak jsem kupovala výbavičku pro obě pohlaví.

hojda
13. čer 2013

Kamarádka čekala až do 32 týdne chlapečka, nakoupila u mě výbavičku a nakonec mají holku a to chodila k Apolináři ke kamarádce gynekoložce a měla více ultrazvuků, brala bych poslední výsledky jako správné🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru