Určení pohlaví dle ultrazvuku. Vyšlo vám vždy?

malineta
15. říj 2011

Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti při určování pohlaví dle UTZ. Vyšlo vám to vždy?

kalo
15. říj 2011

Mě ano. Myslím, že pravděpodobnost toho, že se seknou na velkém UTZ. je tak 1%...v 99% to vyjde...

smardik
15. říj 2011

@malineta mi to vyšlo, u obou říkali kluk a mám doma 2 kluky. ale kamarádce to nevyšlo, celé těhotenství čekali holčičku a jaké bylo překvapení když vykoukl Ondrášek

bisquitka
15. říj 2011

Mne pri prvom doktor prisahal, ze je to dievca, ukazoval nam na utz aj "kavove zrnko", taktiez v 24.tt na 3D doktor potvrdil dievca a v 38.tt v porodnici mi doktor so smiechom otocil monitor, ze nech sa pozriem na to nase "dievca s gulkami" 😀 Takze cela ruzova vybava nam bola na dve veci... pri druhom sa trafili a odhadli dievca a aj mame dceru, no a teraz mi tvrdia, ze cakame chlapca, ale ja uz uverim, az ked tie gulky na vlastne oci uvidim 🙂

sayast
15. říj 2011

ve 20. tt mi slibili holku a mame ji 😵

miskadis
15. říj 2011

Ano, řekli, že to bude holčička a je to holčička 🙂

babulinkab
15. říj 2011

2x to vyšlo

cindy83
15. říj 2011

4 ultrazvuky - různí lékaři a byla to holčička, narodil se kluk. A ještě jsem rodila císařem v celkové anestezii. Byl to fakt šok, kdyby tam nebyl manžel, tak bych tvrdila že nám miminko vyměnili.

mamkamarketa
15. říj 2011

me rekli v 19tt kluka a za 21 tydnu pozdeji na nas klucina vykoukl 😵

arianka
15. říj 2011

@malineta : pokud je kvalitní UZV a zkušený dr, tak řekne pohlaví jen když si bude 100% jistý a pak není o čem pochybovat. U mě to vyšlo, neseknul se ani u jednoho z dvojčat 😉

kludsisek
16. říj 2011

u prvního ve 20tt slíbili holčičku a je tomu tak, nyní prý chlapeček (důkaz jsem poznala na UTZ i já 🙂 ) ale jak to bude doopravdy to budu vědět až v lednu 😀

malineta
autor
16. říj 2011

Děkuji za příspěvky, jak tak čtu, pravděpodobnost, že se MUDr. spletl, je malá 😉

miskaberuska11
16. říj 2011

Nám řekly holčičku ve 21 tt , ale jestli to bude holčička to zjiszíme až v ůnoru 🙂

ladybugie
16. říj 2011

Nám v 16.tt řekli kluk, ve 20tt holka, ve 32tt kluk a ve finále nádherná Anetka 🙂 Teď u dvojčat mi taky už řekli pohlaví, už v 17tt. U jednoho mimča prý 100% u druhého na 50%, tak si vyberte 😀

crca
16. říj 2011

@ladybugie já od začátku měla na 100% jednoho kluka a druhé je tak na 90%také kluk.......co UTZ to stejná procenta-100%kluk se opravdu pak tak projevil,takže nebylo pochyb,ale když jsem šla rodit,tak s pocitem,že to jsou nejspíš opravdu dva kluci a baf!Kukla na mě cérenka 😀 😀 Takže i těch 90%co může být relativně dost,ještě nemusí opravdu znamenat 100% 😀

skajana
16. říj 2011

@malineta U prvního mi doktor už v 16tt řekl, že to vidí na holku a ve 20tt a 24tt pokaždé jiný doktor totéž - no a vyšlo jim to. Teď u druhého se necháme překvapit 🙂

malineta
autor
16. říj 2011

My jsme se u prvního dítka nechali překvapit a bylo úžasné, když se narodil kluk, kterého jsme si přáli 😵 Teď bych ráda holčičku, ať mám parťáka i já, nejen manžel 😉, tak jsem se na velkém UTZ ve 22tt zeptala a je to prý kluk. Jsem ráda, že jsem se zeptala, mám čas se s tím srovnat. Ne že bych 2. kluka úplně zavrhovala, to ne, těším se na něj, mám radost když kope a jsem šťastná, že nosím pod srdíčkem takový poklad. A to jsem nedávno četla článek, že vegetariánkám se rodí holky 😀

ladybugie
17. říj 2011

@crca já mám osobně pocit, že je tam taky páreček, ale doktoři mě přesvědčují o opaku, tak asi fakt velký únorový překvapení 🙂

crca
17. říj 2011

@ladybugie no já taky měla pořád tak trochu pocit,že je tam ta cácorka schovaná,ale nějak jsem počítala s těma klukama 😀 Ležela jsem v nemocnici od 32-36tt takže každý týden UTZ a ta potvůrka se ne a neukázat-no holt byla stydlín-bohužel jí to vydrželo jen v tom bříšku,teď je to naopak 😀 Každopádně přeji ne jen tobě-ale všem ať to dopadne byť podle vašich představ,nebo ne,hlavně ať jsou miminka zdravá!! 😉 Upřímně,taky jsem byla tak nějak zklamaná,že mě říkali dva kluky,přeci jen jsem tu cácorku tak nějak chtěla taky,ale jak píšu,hlavně že by byli zdraví-ale povedlo se 😵

ladybugie
17. říj 2011

@crca já už holčičku doma mám, takže by to bylo skvělý, mít pro ni kamarádku. Kamarádi sousedi mají chlapečka o 7m mladšího, než je naše Any. Takže pro toho mýho malinkýho chlapa mám kamaráda za plotem 🙂
S tou holčičkou to bude u mně asi úplně stejný. Taky se nechce moc ukazovat, už od samýho začátku. 🙂 Tak že by přeci jen páreček? No uvidím 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru