UTZ na určení pohlaví - Centrum pren. diagnostiky, Brno

michaela_n
19. bře 2014

Ahoj,
čekají mě dlouhé 3 týdny čekání na další screening v 17.týdnu, kdy mi konečně řekne doktorka pohlaví miminka. Na NT screeningu mi nic neřekla, bohužel.Uvažuju tak, že bych šla na UTZ mimo poradnu.

Byly jste některá v Prenatalu na Veveří na tomto ultrazvuku? Platí se 1000 Kč a pokud by to bylo vyšetření na 2 minuty tak by mi to přišlo moc :( Máte někdo zkušenost, jak to probíhá?

opifka
19. bře 2014

Na druhém screeningu ti už řeknou, co to bude, pokud tedy bude mimčo spolupracovat. Měla jsem screening ve 20tt dvakrát, protože jsem přecházela z Prahy do Brna a paní doktorka chtěla mimčo poznat sama. A máme dvakrát potvrzeného kluka. Nemá smysl teď chodit někam na 3D a vyhazovat peníze, protože je na pohlaví ještě brzy. Radši si počkej a pak penízky použij na natočení třeba DVD, nějaké 3D a 2D fotky, za tu tisícovku budeš mít hezké vzpomínky z bříška 🙂

doko
20. bře 2014

škoda, že jsi na NT screening nešla do Prenatalu, řekli by Ti pohlaví 😉 konkrétně dr. Vlašín je borec a už to pozná takhle brzy. nám to řekli ve 14.tt a ostatním co znám, co to řekl už ten 13.-14. tt se nikdy nespletl. přiznám se, že o screeningu v 17.tt jsem neslyšela, já jdu zas do Prenatalu na screening v tom 20.tt 🙂

whatty
20. bře 2014

také sem byla u dr. Vlašína ve 13+2 tt a řekl že to vidí na holčičku ale teď jedeme ještě ve 21 tt tak uvidíme jestli tu holku potvrdí 😉 a prenatal je super....

rioko
20. bře 2014

nám to řekl Vlašín ve 13 tt najisto a ve 20 tt potvrdil, neříká to většinou, pokud si není jistý

zjano
20. bře 2014

nám ve 22tt paní dokrorka řekla holčičku a muj doktora pak dvakrát potvril

michaela_n
autor
20. bře 2014

Vratme se zpět k původní otázce prosím, byl jste někdo na vyšetření UTZ na určení pohlaví u Vlašína?

dezyre
20. bře 2014

Ano byla jsem u Vlašína 2x ve 12 tt a u obou se trefil. Nikde na netu jsem nenašla názor, že by se spletl, když pohlaví nevidí, tak řekne, že nevidí a když už řekne tak se neplete. Dokonce jsem někde našla, že se vždy správně trefil i u dvojčátek.

michaela_n
autor
21. bře 2014

Mám na mysli samostatné vyšetření UTZ na určení pohlaví. Nemyslím NT screening, kde je to součástí.

Pouze samostatné vyšetření.

kinder26
2. lis 2021

Zdravím, chtěla bych obnovit diskuzi. Je zde prosím někdo, u koho se spletli v Prenatalu v Brně s pohlavím ve 13tt?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru