UTZ v 6. týdnu těhotenství, mělo by být vidět srdíčko?

bibianca
27. zář 2013

Holky, myslíte, že by tam mělo být vidět srdíčko? Mám děsnej strach. V dubnu jsem měla zamlklé těhu v 6 tt mimi se přestalo vyvíjet bylo tak malinký, že nešlo ani změřit. Myslíte, že kdyby to bylo v pohodě tak 6. týdnu už tam musí být něco vidět nebo nemusí??

cabalkova
27. zář 2013

@bibianca Mel by byt videt zarodecny tercik, mrkni ke mne do albicka, byla jsem na utz taky v 5+1tt.

bibianca
autor
27. zář 2013

@cabalkova Oznámila jsi to už rodině? Já po minulém zamlklém těhu váhám to říct, ale strašně mě to láká 🙂

cabalkova
27. zář 2013

@bibianca Ja to rekla v podstate hned, na zacatku jsem krvácela a potrebovala jsem hlidani pro malého, tak to moje mamka vedela v podstate hned a pak uz to jelo... 🙂

bibianca
autor
27. zář 2013

@cabalkova No já mám strach, že když to řekneme tchýni tak ta to vyštěbetá hned všem i mojí rodině a já bych byla ráda, aby se moje mamka mohla pochlubit sama

ev.ka
27. zář 2013

na srdíčko je ještě brzy, to tak 7-8 týden

cabalkova
27. zář 2013

@ev.ka Mne dr videla srdecni akci uz v 5+1tt. 🙂

cabalkova
27. zář 2013

@bibianca Jo a mam za sebou taky potrat, ted v breznu... holt jsem nepoucitelna a rikala jsem to hned. Ted uz mam prukajdu a za sebou tri utz s potvrzenou srdecni akci a rostoucim mimi, tak snad uz to bude ok. 🙂

ev.ka
27. zář 2013

@cabalkova no to záleží na ovulaci, věřím, že půlka těhotných v 5+1 srdičko nevidí... tak aby tazatelka neplašila.

cabalkova
27. zář 2013

@ev.ka To je pravda. Ovulaci mam podchycenou, takze vim, ze jsem skutecne byla 5+1. Ono to je dano taky kvalitou utz a sikovnosti dr a ja mam nastesti oboji vyjimecne. 🙂

bibianca
autor
27. zář 2013

@ev.ka
@cabalkova Já to popletla 6+1 tt budu příští pátek, když půjdu na UTZ 🙂

sacvi
27. zář 2013

Já byla na utz v 6+1 tt a srdíčko jsem už viděla 😵 Záleží na ovulaci. Kdyby nebylo vidět nemusí to ještě nic znamenat 😉

saminomimino
27. zář 2013

já teď byla v 6 plus 1 a nebylo nic jen váček,pak 6 plus 3 a už bylo vše i srdíčko,jako 5 plus 1 aby bylo srdíčko tak to jsem ještě neslyšela

paaajka
27. zář 2013

u mě třeba ještě nic vidět nebylo v tý době, až o pár dnů déle... taky si myslím, že na srdíčko je ještě brzy

bibianca
autor
27. zář 2013

@paaajka
@saminomimino Takze i kdyby tam nebylo nic se nic nedeje teoreticky...

saminomimino
27. zář 2013

@bibianca rozhodně je brzy ,spousta lékařů si zve až na konec 7tt často ani v 6 plus něco nemusí byt nic vidět

betikap
28. zář 2013

já sem byla poprvé taky už 5+1 a srdíčko ještě vidět nebylo.. 😀 😀

paaajka
29. zář 2013

@bibianca přesně tak, podle mě je to opravdu opravdu brzo... 🙂 přesně jak píše saminomimino 🙂

jana7910
29. zář 2013

Ahojky já byla v 5+6 tt a byl vidět jen gestační váček a žloutkovej.

anetapap
30. říj 2013

Ahoj, já jsem v 6tt byla u dr. mu oznámit že jsem těhu a když mi dělala ultrazvuk tak mrňous byl ještě vajíčko, už jsem chtěla začít brečet že jsem myslela že tam nic není a on tam byl jen 11mm velký "puntík" 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru