V 6+5 tt. nemáme srdíčko. Je ještě šance?

eliis
28. kvě 2012

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu a vaše zkušenosti. Dnes jsem byla na UZ a zatím nemáme srdíčko. Jsem 6+5. Na další UZ jsem objednaná až za 14 dní. Je tady někdo, kdo v 7tt srdíčko neměl a v 8 čí 9tt se objevilo a vše bylo v pořádku? Předem moc děkuji za odpovědi.

laskavec
5. črc 2012

@amabilis Víš loni jsem to taky zažila a bolí to velmi,myslím na tebe s láskou a vydrž 🙂 Přeci to už musí vyjít a věřím,že to i dobře dopadne 🙂

zuzlik111
27. črc 2012

Holky, Nemáte někdo zkušenost? Od prvního dne poslední menstruace do ted to vychází že jsem v 6+5tt, krev i těhotenské testy pozitivní...akorát pan doktor na ultrazvuku nic neviděl...je to možné? to už přece musí jít vidět..mám se obávat? prosím někoho o odpověd

jituliiii
27. črc 2012

u kazdyho je to asi individualni🙂) nekomu je videt driv, jinemu pozdeji🙂 hlavne klid🙂

amabilis
27. črc 2012

@zuzlik111 Taky bych se zatím neobávala. Může to být mladší těhotenství a pak to vidět být ještě nemusí.

janina198613
1. lis 2012

Ahoj holky taky bych se s Vámi chtěla podělit, v květnu jsem zjistila, že jsem těhotná 🙂 podle těhotenského testu, a tak jsem šla k doktorce. Dělala mi vyšetření dole ale nebylo nic vidět, tak mi sestřička vzala krev, Když jsem se byla zeptat na výsledky, řekla mi, že jsem ve 4tt a at přijdu za 10 dní na kotrolu. Za 10 dní jsem přišla a doktorka mi řekla, že to vůbec neroste a poslala mi do nemocnice na gyndu, aby se na mě podíval primář. Ten to potvrdil a hned si mě v nemocnici ponechali aby mě vyčistili 😢 . Myslela jsem, že pro mě končí svět, brečela jsem a nemohla to zastavit 😢 . Miminko jsme zkoušeli znovu zadělávat po měsíci a já už byla zoufala, protože jsem byla bez práce ☹ . Ted, když bych mohla nastoupit do práce a řekli jsme si, že s miminkem počkáme jsem před 2 týdny zjistila, že jsem opět těhotná a šla jsem k doktorce a řekla mi, že podle krve jsem ve 2tt at přijdu za 14 dní což bylo dneska. Dneska mě ale vyšetřila přes bříško a jsem 6+5tt a má to 8mm, ale srdíčko ještě nevidí ☹ , tak jsem měla obavy.Podle článku, které tady píšete jsem se uklidnila, že na srdíčko je ještě pár dní čas a za 14 dní jdu znovu na kontrolu a doufám, že mi to dobře dopadne ☹

ebsian
1. lis 2012

U mě ho viděla v 7+0t před týdnem a 6+0t ještě nic, jen větší dutina a něco pidi uvnitř..takže rozhodují někdy fakt jen dny..držím palce..

margarettaj
2. lis 2012

U mě 6t+6 ještě nic..o 14dní později už ano. Tak neztrácejte naději!

amabilis
8. lis 2012

@janina198613 Držím palce! A vzhledem k tomu, co tu píšeš, tak když sama dr vidí, jak je to nepřesné, tak by měla mít rozum a neplašit. Podle MS přece nezjsití, kdy byla ovulace. Stejně tak je problém, když není podrobný UTZ.
Já od té doby, jak jsem byla na revizi, stále nemůžu otěhotnět. Neustále cysty, zkracování cyklu, špinění. Už je to hrůza 😒

amabilis
27. lis 2012

Holky, tak se mi konečně podařilo otěhotnět. Nicméně teď už se k doktoru asi jen tak nepoženu...

cajanka0712
24. led 2013

My ho poprvé viděli v 8tt... Teď jsme 28 a daří se nám dobře, budeme mít holčičku, moc se na ní těšíme
🙂

amabilis
29. led 2013

@cajanka0712 gratuluju moc! Nám to opět nevyšlo a ve 12tt jsem potratila 😢 Ale jsem moc ráda, když čtu nebo slyším, že jinde to vyšlo. Opatrujte se!!!

cajanka0712
29. led 2013

amabilis: Moc mě to mrzí, budeme držet pěsti, aby to příště dopadlo dobře!!!

cajanka0712
29. led 2013

@amabilis Moc mě to mrzí, budeme držet pěsti, aby to příště dopadlo dobře!!!

janina198613
6. únor 2013

Holky díky moc za podporu už jsem dnes 21 tt a vše je jak má, jen čekáme na první kopance 🙂

amabilis
6. únor 2013

@janina198613 Tak to je krásná zpráva!!!!

maudn
27. dub 2013

Chci se podělit i se svým příběhem,aby čerstvé těhulky neztrácely naději. Můj cyklus mohl být kolem 40 dní. Dělala jsem si ovu testy a pozitivní byl až 28 den. Jak jsem šla k doktorce, tak jsem jí náležitě vysvětlila, kdy byla ovu a jak dlouho trval cyklus a ona prostě jen zadala klasika 28 dní a ovulace na půlku (nevím, jak to funguje na tom ultrazvuku, možná to prostě jinak neumí ten systém), každopádně jí to vyhodilo, že jsem asi 7+1, takže se tvářla tragicky a když jsem se jí zeptala, tak mi řekla, že to bude asi těhotenství bez plodu a že se to stává. No co vám budu podívat uplně jsem se z toho složila a nedokázala jsem myslet na nic jiného. Asi o 4 dny později jsem si zašla na reprodukční kliniku na ultrazvuk a ejhle, doktorka naměřila plod, který odpovídal 5+5 a viděla problikávání srdíčka. Ty 4 dny co jsem zažila byly nejhorší v mým životě, už jsem to těhotenství pochovávala a připravovala se na revizi..... Kdybych si tehdy neudělala ovulační test, tak si myslím, že bych se teď zase hroutila ,že dítě se nevyvíjí, takže v klidu můžu potvrdit, že mezi 5-7 tt to vůbec nehrotit, i když je to těžké🙂

amabilis
6. lis 2013

Ahoj, já sem jdu taky po dlouhé době napsat, jak to pokračovalo u nás. po posledním potratu jsme šli na imunologii do Prahy Podolí a tam zjistili imunologický problém, dostala jsem léky a několik měsíců se léčila a světe zboř se, léčba zabrala a v červnu čekáme vytoužené miminko. Dokonce už je vidět i srdíčko a tentokrát bylo vidět v 7tt. Jsem opravdu moc ráda a doufám, že už to bude jen dobré.

ketrin90
19. lis 2013

amabilis držím palečky ať vše dopadne dobře 😉

vendula88
10. srp 2017

@natalie77
Dobry den,muzu se zeptat tehotenstvi v jizve po cisari donosila jste?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru