V 6+5 tt. nemáme srdíčko. Je ještě šance?

eliis
28. kvě 2012

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu a vaše zkušenosti. Dnes jsem byla na UZ a zatím nemáme srdíčko. Jsem 6+5. Na další UZ jsem objednaná až za 14 dní. Je tady někdo, kdo v 7tt srdíčko neměl a v 8 čí 9tt se objevilo a vše bylo v pořádku? Předem moc děkuji za odpovědi.

weri1
28. kvě 2012

to víš ,že ano-....je to ještě brzo

ffiinnkkaa
28. kvě 2012

No určitě 🙂

natalie77
28. kvě 2012

@eliis myslím, že tu holky byly, co měly ovulaci později a srdíčko se ukázalo až na další kontrole, kdy už ani nedoufly, že to dobře dopadne....takže nevěš hlavu, nestresuj se a do poslední chvíle věř, že to bude v pořádku.
U mě plod neviděli ještě v 6.tt, byl schovaný v jizvě po císařském řezu. Držím moc pěsti.

mili84
28. kvě 2012

my měli srdíčko v 9tt a vše bylo ok, doktor se nad tím vůbec nepozastavil. buď v klidu 😉

eliis
autor
28. kvě 2012

Holky, děkuji. Snad to bude dobré. V prvním těhotenství jsem byla poprvé na Uz 6+5 a srdíčko bilo jako o závod. Právě proto se bojím. Jinak jsem po IVF a ET bylo 29.4., takže ovulace později nebyla ☹. Naděje umírá poslední, jen těch 14 dní bude hodně dlouhých.

eliis
autor
28. kvě 2012

@mili84 A před tím srdíčko na UZ nebylo vidět?

mili84
28. kvě 2012

@eliis každé těhu je jiné! drž se a snaž se myslet pozitivně 😵

mili84
28. kvě 2012

@eliis nene, měli jsme jen gestační váček, pak ten žloutkový tuším...a srdíčko bylo fakt až v 9tt. a doktor ještě říkal - aaa tad UŽ nám bije srdíčko. jako kdyby to ani nečekal🙂)

laskavec
28. kvě 2012

máte pravdu v 7tt se může rozběhnout a bude vše ok...držíme palečky🙂)

safea7
29. kvě 2012

@eliis Držím pěsti,neboj bude bušit 🙂

romca13
29. kvě 2012

my měli srdíčko až někdy koncem 8 tt,,, držím palečky,,,

luciemeli
29. kvě 2012

já jsem zjistila v tvém týdnu, že jsem těhotná a na UTZ jsme neměli srdíčko...Ale v 8-9 týdnu už ano 😀 Držím palečky...

eliis
autor
29. kvě 2012

Ahoj holky, všem moc děkuji za odpověď a za povzbuzení.

@mili84 Jsem na tom přeště tak jak píšeš. Máme zatím gestační a žloutkový váček a plod není vidět. Tak snad to dopadne jako u tebe.
Ještě jednou všem děkuji.

teerka
29. kvě 2012

i my se přidáváme. Bude to v pohodě 🙂

camelinka
29. kvě 2012

@eliis jasneze jeste mate trochu casu 😉 , ja mela v 7+1 taky jen bublinku bez srdicka a priste uz byla. Vsechny chmury pryc, drzime palce 😉 😉

mili84
13. čer 2012

@eliis Jak to s Tebou dopadlo? 😉

eficenka
13. čer 2012

@eliis
já byla 6-4 a srdíčko taky ještě vidět nebylo... až o týden později 7-4 🙂 doufám že je vše v pořádku....

amabilis
13. čer 2012

Já v pondělí taky ještě neměla srdíčko (7+3) a dokonce ani vyvinuté embryo, ale jdu znova na kontrolu v pondělí, tak uvidíme. Doktor to nevidí černě, prý se holt vyvíjí pomaleji, ale nemám házet flintu do žita. Neházím, ale stejně mi to nedá a hledám po netu, jak pitomá 😀

laskavec
13. čer 2012

🙂 To je vůle Boží a taky velký dar 😵... miminko.Bud klidná a povídej mu jak se na něj těšíš a co krásného tady uvidí...ten net ..ach jo 😀

evol06
13. čer 2012

@eliis Neboj, my měly srdíčko myslím až 7+?tt měla jsem skoro o 14 dní později ovulaci, ale to nikdo v tu dobu nevěděl tak jsem se taky bála, ale teď mi tu spinká nádherná princezna 🙂

veruska007
13. čer 2012

@eliis Jednou jsem měla srdíčko až v 8. či 9.tt a od té doby jsem už nikdy nešla k dr., že jsem těhotná, dřív než v tom 9.tt . Tak neboj 😵 . A při prvním těhotenství dokonce dr. na utz. nic neviděla, dva měsíce jsem chodila na vyvolávačky a byla jsem 2-3 měsíce těhotná. 😀

amabilis
13. čer 2012

Holky, je tak uklidňující číst, že to tak má víc lidí!!! Akorát já myslela, že jsem měla ovulaci dřív, než je ten jejich standard (už 10DC), ale je fakt, že pak jsem měla pocit ještě jednou a teď si říkám, že je dost dobře možné, že ty ovulace byly skutečně dvě a zadařilo se při té druhé (kterou jsem vesele ignorovala, protože mi to přišlo nemožné) a tak je to holt mladší. No uvidím v pondělí. Sice mi dal možnost, abych si vybrala, jestli chci přijít už v pátek a nebo až v pondělí, ale radši o pár dní později, protože naděje umírá poslední 😉 Tak doufám, že 8+3tt už bude i srdce i embryo.

eliis
autor
13. čer 2012

Ahoj holky,
děkuji všem za vaší podporu. Bohužel to nedopadlo dobře. Začala jsem špinit a v pondělí v den kontroly se přidala krev. Na kontrole to bylo stále stejné. Doktorka z caru mi dala čas do čtvrtku, abych když tak potratila sama a ve čtvrtek jdu ke své doktorce na UZ. Pokud v děloze už nic nebude, tak na revizi nemusím a po první MS mě čeká KET. Ještě v pondělí se krvácení rozjelo a vycházely ze mě dost velké kusy, tak se modlím, aby zítřejší UZ dopadl dobře a já nemusela v pátek na revizi. Naštěstí jsem se na takový konec připravila, takže jsem teď v pohodě. A hlavně mám doma úžasného syna, který mě truchlit nenechá 🙂.

@amabilis Moc ti držím pěstí, aby to dobře dopadlo. U tebe je opravdu velká šance. U mě to bylo horší, protože jsem po IVF, takže posunutá ovulace nepřipadala v úvahu a hlavně jsem měla 10-tý den po ET pozitivní test.

blandik
13. čer 2012

@eliis - soucítím s tebou, o druhé dítě jsme se snažili dva a půl roku, pak se zadařilo. Měla jsem syna v té době cca stejně starého jako ty. Nevyšlo to, díky nepravidelné ms ani nevím, ve kterém týdnu jsem byla - cca tak sedmý, osmý dle velikosti..Přeji moc, moc, aby miminko brzy vyšlo.

@amabilis - mě se stalo něco podobného, měla jsem ovulaci oproti "standardu" posunutou . Když jsem si udělala těhu test, kvůli nemoci, objevila se mi tam sotva viditelná čárka, myslela jsem, že je to zanikající těhotenství (vzhledem k tomu, že poslední ms jsem měla 1.1. a test jsem si dělala asi 10.2.), čárka ale sílila a dneska jsem 23tt. Držím moc, moc palce.

mitote
13. čer 2012

klidek, muzes se klidne objevit pozdeji, v osmem tydnu 🙂

saminomimino
13. čer 2012

@eliis moc mně to mrzí,držím pěsti do dalšího boje 😉

romcovaklarka
13. čer 2012

@eliis Ahoj, to je mi líto. Držím palce, ať není třeba aspoň ta revize a ať si k vám miminko brzo najde cestu.

amabilis
14. čer 2012

@eliis To je mi líto. Já si tím prošla taky, ale teda po přirozeném početí. Tak teď už hlavně držím palce, aby ses vyčistila sama. Pro tělo je to přirozenější a můžete tak začít dřív.

Já měla nejspíš ovulace dvě a to je to, co mě mate. Ale uvidím v pondělí. Teď si říkám, že jsem měla jít už v pátek, takže zítra, jak mi dr nabízel, ale zas to pondělí je sice déle nejistota, ale i naděje. A mně je furt špatně a nevolnosti se stupňují. Dneska už jsem v noci musela mít u postele kbelík, jinak bych neusnula strachy, že nedoběhnu. Tak si říkám, že to určitě nebude jen tak. Kdyby se to nevyvíjelo, tak se nebudou nevolnosti stupňovat a stupňování nevolností dle mého znamená nárůst HCG, což je v pořádku. No moc nad tím přemýšlím a stejně nic nenadělám.

amabilis
18. čer 2012

Ahoj! Tak dneska žádné srdíčko, ale je tam oproti minule embryo, ale malé a neodpovídá stáří (což se není čemu divit). Měla jsem jít zítra na revizi, ale jsem s nimi domluvená, že ještě týden počkáme. Takže mám hotové předoperační vyšetření, udělané rozbory krve a téměř vyplněné papíry a s tím tam příští týden pojedu. Zkontrolují mě a pokud tam nebude vidět vývoj, tak půjdu hned pod nůž. Jsem moc ráda, že tomu můžu dát ještě šanci, ale paní doktorka v nemocnici sama říkala, že pokud to takhle cítím, je lepší ještě počkat.

amabilis
27. čer 2012

Tak jsem v pondělí nakonec postoupila revizi. Přestalo se to dál vyvíjet a už se začínaly rozpadat tkáně ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru