V kterém týdnu těhotenství lze zjistit pohlaví?

amona
4. led 2009

Ahoj maminky, jsem netrpělivka a ráda bych znala pohlaví svého dítěte co nejdříve. ☹ Standartně se lze pohlaví dozvědět až ve 20 tt, že?" Ale znám maminky co tvrdí, že to ví už od 12tt, tak by mne zajímalo, kdy jste se to dozvěděly vy? 🙂

bertica.h
4. led 2009

mne povedala dr.v 18tt..za 2tt idem na veľký UZ tam sa dozviem už asi presnejšie..juha..keby tam mala doktorka pravdu,že to bude dalšia baba🙂)

evuse
4. led 2009

jana.cb nám se schovávala i na 4D 😀 . Před obličejem nohu a ručičku a mezi možičkama druhou ruku, takže ani tam jsme se to nedozvěděli, setra jen tipovala 😉

jana.cb
4. led 2009

a ty jo no tak to je na prd kdyz se schovava potom 😀 jako my na to nejdeme jen kvuli potvrzeni patym doktorem ze to bude ona ale ze chceme mit zaznam na DVD a fotecky barevny a zase videt smudlinku ze je ok a tak no ...to ze nam potvrdi snad zas holku je jen dalsi + 😀 zatim se v brisku vzdy rozvalovala jako blazen a ukazala vzdy pulcu no :o)))) asi to bude pekna cupka 😀 tak snad i ted 3D neco uvidime mno a kdyz ne tak nevadi 😉
bertiko tak to drzim palce aby to byl dalsi baba pokud si ji tak moc prejete 😉

jana.cb
4. led 2009

koukam Evi ty uz to mas za par coz? :o)))) ty jo ja uz bych taky chtela byt jako ty a rodit za chvili 😵

bertica.h
4. led 2009

jana..za 5doktorom koli pohlaviu???OMG!!!!
to som ešte nepočula..ja si dievčatko strašne prestarašne prajem.. 😉 😉 😉 aj mnažel by rád ešte jednu babu..a potom neskor možno ešte jedno mimčo..
Som teda zvedavá..16.1 na nás myslite.. 🙂 🙂 🙂

reni7
4. led 2009

ahojky,já se sem vetřu jen na chvíli,já sem ve 13 tt byla teď v pondělí na genetice a pan doktor má tušení na holčičku,tak sem zvědavá,píšu to sem,skrz název tématu.Mějte se hezky 😵

jana.cb
4. led 2009

jezis ne ne Bertiko psala jsem ze ne kvuli pohlavi 😉 ve 13 nam jeden genetik v nemocnici rekl ze to bude ona pak tyden na to nam to rekla moje gynekolozka pak na NT screeningu naznacil dalsi genetik a pak ten samej ve 20 na velkym UTZ to jen potvrdil a pak kdyz jsem jednou skoncila na pohotovosti v 17tt tak mi tam ten dr taky rekl ze to bude ona.....takze jako ja tam nesla kvuli pohlavi ale ze jsem tam byla Dr poslana 😉

jana.cb
4. led 2009

reni tak to me ten prvni genetik rekl taky ze to bude nejspis ona 😉 ale ze je jeste moc brzo na to rict to na sto pro :o)

jana.cb
4. led 2009

jo jo jo jasanka 16 drzime palce kocko 😉 ja jdu tedka 7.1 zase na UTZ a do poradny k Mudre tak zas spuntika uvidim na to se dycky tesim jak mala 😉 a pak dalsi tyden ten 3D ale tam se musim zitra teprve objednat na jaky den presne 😉

reni7
4. led 2009

jana.cb-já to zatím beru s rezervou 🙂 je možný ,že tam ten pinďour někde je 🙂 uvidíme ve 20tt jestli nám tu holčinu potvrdí 😎

jana.cb
4. led 2009

hlavne aby to bylo zdrave preci ne? 😉

michaelal
4. led 2009

ahojky taky se přidávám....Mě to řekne Dr. teď 8.1. to budu přesně ve 20tt...Ale moje kamarádka je úplně stejně jako já a dozvěděla se to už asi v 17tt...Tak jsem strašně napnutá, jak to dopadne...Hlavně, aby se pěkně ukázal...

reni7
4. led 2009

jasně ať je to cokoliv,hlavně ať sou ti prcci včichni zdraví 😉 🙂

bertica.h
4. led 2009

jana..aha 😅 😀 😀

jana.cb
4. led 2009

:o) no jako kdyby si slo vybrat holky coz co chceme 😉

jana.cb
4. led 2009

no to cekani je nejhorsi a napinani 😀

evuse
4. led 2009

Jana.cb, už aby byla venku 🙂 , jsem jak slon, sotva funim.

pajinkaa
4. led 2009

Tak já jen přidám statistiku 🙂

My víme pohlaví od I. trim.screeningu, kdy se měřilo šíjové projasnění v 12+6 tt 😉 a pak už nám to jen vždy potvrdili... takže dr to viděl správně! 😉

wjerushka
4. led 2009

my teď máme čerstvý zážitek ve 20tt nám doktor tvrdil, že čekáme holčinu a teď na dalším ultrazvuku v pátek se ukázal kluk 😀 prý se to nestává moc často, tak nevím. S manželem to tam málem seklo, jak byl v šoku 🙂

pindruska
4. led 2009

my jsme věděli, že čekáme chlapečka, v 16tt

petrach
4. led 2009

holky ja chtela taky hrozne holku,ale uz ve 13tt nam rekli na genetice kluka,tak jsem si rikala,ze se to muze zmenit,ale ted ve 20tt zase kluk a pak jeste i na 3D..vetsinou se pry muze s holky vyklubat kluk,nez naopak 😉

ze začatku to byl šok,byla jsem fakt jista,že je to holka,ale ted už se moc tešim a nemužu se dočkat kluka..
každe pohlavi je jine a zase to bude jako poprve 🙂

jana.cb
4. led 2009

to je prdka tohle s tema pohlavima 😀 nekde se Dr trefi a nekde ne a to je pak sok .o))))) jo jo taky moc chci aby uz tu hajalo vedle me a ja ho voila v kocarku apod ale v tob brisku je to nuda no .o))))) na brise nejde spat hejbat se muze clovek tezko v noci a pres den si tam dela mimco diskoteku apod 😀

jana.cb
4. led 2009

vy mate vyhodu vy co uz jedno decko mate holky 😉 vite co vas ceka 🙂 to u toho prvniho je to takovy tajemny plny strachu a obav ze vseho a nadseni z pohlavi apod 😎

anngie
4. led 2009

nám řekli holčičku ve 21tt na genetickém utz a pak nám jí ještě 2x potvrdili 😀

jana.cb
4. led 2009

no ja funim uz tedka a to jsem neco malo za plovinou .o))) v kolik a se vubec rodi v tom 40TT 😕 ?v tom mam taky porad hokej v kolikatym tydnu to teda ma byt spravne ...jasny muze se drive kdyz to prijde ale do kolika se jako to mimco nosi abych treba nebyla 51tt a neresila tu co cekame a kdy porodim 😀

jana.cb
4. led 2009

no ja doufam ze to bude stejne jako u vas Angíku a taky ji budou i nadale jen potvrzovat 😀

jana.cb
4. led 2009

holky no nic ja jdu do hajn jsem nejak mrtva 😖 takze tu vsem preji krasnou brou noca ja se tu zitra zas stavim na drb 😉 tak pa pa vsem

anngie
4. led 2009

jani: aby bylo mimi upečené tak bys měla vydržet min. do 38tt ukonč. tuším. Já rodila 40+2 a nechali by mě přenášet max ještě 8 dní. Nevím jeslti si to pamatuju správně ale max tě můžou nechat asi 42tt takže neboj, nenechají tě do 51tt 😀 To už by ti malá lezla i ušima 😀

anngie
4. led 2009

jinak jsem funěla taky strašně asi od 12tt a jelikož jsem byvalá kuřačka tak si mamka vždycky myslela že kouřím když jsem s ní telefonovala. Funěla jsem jak prase a to jsem seděla na gauči 😀

luciejadr
4. led 2009

ahoj, tak já jen k tématu.. v 16tt to vidět nešlo a ve 20už jo.. asi se mi pšatně natočil. ale byla jsem ráda, že mi to řekli, když byl manžel se mnou na UZ. už tak sjem to tenkrát nesla špatně.
Jani a mě to teda taky potvrdili 4různí doktoři, takže mám jistotu velkou 😀 prostě se sešlo, že jsem musela a nebo dobrovolně (na 3D) byla na více UZ a jistota je jistta 😀 takže tvých pět fakt chápu 😀 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru