• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V kterém týdnu těhotenství lze zjistit pohlaví?

28. července 2009 
ja snád do toho 16.1 ani nevydržím :pensive: :pensive: :wink: :wink:
4. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: odkud jsi? přímo z MB?
4. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anngie, jsem přímo z MB. scházím se s holkama i na diskuzi z MB.
4. led 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nase mimi bude asi pekny exhibicionista, pani doktorka nam pohlavi sdelila uz ve 12. tydnu. Na kontrole ve 20. tydnu nam pohlavi jeste potvrdili, takze super.V
5. led 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko holky preji vsem :wink: Lucíku tak to jsem rada ze me chapes no ja si obcas pripadam ze plasim a zmatkuju zbytecne ale jako kdyz uz ti 4 reknou co to bude tak s tim nejak pocitas a zjistit ted ze je to kluk je daleko mensi sok nez na porodnim sale aby nam rekli paninko mate kluka jako buka :grinning:
Takze to 38 abych se udrzela pohromade jo? :confounded: thy jo co tedka kolem me kamosky rodi tak maji klidne o 3 tydny min :frowning2:( malokomu se to narodi v teminu ci ze by prenasel jsem hodne dlouho neslyslela :unamused: uff n snad to nejak vydrzim .......jo jo jo bejvaly kuraci nooo :grinning:
5. led 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo ta nase cubinka bude taky exibicni :grinning: pulca vzdy ukazana krasne mno .o))) jeste se natocila mura jedna pelesiva :grinning: kazdopadne fakt je dulezity aby miminka byla zdrava :wink: a zbytek neni podstatny .... i jsem dost videla kolem ze byla zjistena vada az se narodi na genetice nebo se narodili zase moc brzo a meli 1,3 kg apod .-((((( coz jako na optimismu taky moc neprida :unamused:
5. led 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani.. tak u mě zase okolo všichni přenášejí. ale většinou holčičky..takže já třeba doufám, že tak za 14dní už budu mít Domču u sebe a zdravého :wink:
a já panikařila asi až do 30tt pořád. fakt. kdybych mohla, tak jendou týdně si platím UZ. až ted se uklidnuji. za prvé pohyby nelze necítet :o) to fakt ne a pak si říkám, že to by mě musel ten nahoře hodně nenávidět, aby nám něco provedl... :sweat_smile:
5. led 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsem stejna jako tys tim panikarenim a UTZ denne bych na nej chodila :wink: :grinning: tema pohybama jsem se taky malonko uklidnila ale stejne se clovek asi bude bat do ty doby nez porodi a bude ho mit v naruci a bdue vedet ze je vse ok :wink: ja tomu taky verim ze nejen tady budou vsechna miminka zdrava a v poradku :wink:
5. led 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.cb o malé už se budeš bát celý život i když jiný strach je to v těhotenství a jiný ted když už je na světě, alespon u mě tada

jinak v 16týdnu nám doktor řekl že to je jasný kluk a fakt to chlapeček je :slight_smile:
5. led 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo no tak to u nas tady v CB z meho okoli fakt samy porody drive no nez prenaseni .-(( ale asi bych vic brala to prenaseni kazdopadne .o)))) nez mit malyho prcka uplne malinkatyho v inkubatoru :wink: nase fenka kdyz tedka v cervnu poprve rodila tak jedno bohuzeel ji uvizlo v pulce za hlavicku panz slo nozickama napred a uz se ho nepodarilo zachranit a druhe ji vzali icsarem panz uz nemela silu ho porodit ale uzila si svy chudinka mno a jsem si rikala estli me ceka taky tohle tak potes koste :o)) ale prenasela asi 8 dni cca psi na tom 63 dni a ona porodila asi az 73 bo tak nejak :frowning2:((((((
5. led 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasny Samrdiku to jo jako budu ja vim ale uz ho budes mit pred ocima a v naruci a ne v brisku kde vis prd co se deje a co te ceka za mozne komplikace no .-(
5. led 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.cb já rodila přesně na 1.termín :slight_smile:, myslím že v dnešní době jsou UTZ, vyšetření v těhu na dobré úrovni, že se bát nemusíš :slight_smile: a pokud vybereš porodnici co má dobrou pověst tak to určitě bude v pohodě
5. led 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem ten extrém. Mě to doktorka řekla na začátku 13tt. Padla mi brada, když se mě zeptala, jestli to chci vědět. S touhle otázkou jsem tak brzy nepočítala a to, že to bude kluk jsem brala trochu s rezervou. Nikdo mi to nevěřil, protože v týhle době jsou pohlavní orgány opravdu skoro totožné, ale mám machr mudru a asi se tam taky Ondra tehdy pěkne vystavil :grinning: Ve 20tt dělal stydlína, ale doktor tam pak toho bimbáska vyšťoural a ve 33tt už jsme si jen potvrdili, že pindík neodpadl :wink:
5. led 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hje tak to je krasny Mobino :dizzy_face: :dizzy_face: to jsi mela stesti jako blazen :wink: jo jo Smardiku asi mas recht dneska je to o necem jinem nez drive to kazdopadne :wink: no jo ale strach tu stejne bude ....kazda ma jiny porod, jiny tehu a to vse kolem ...jako jo nejde si to pripoustet ze se enco stane a bdue enco mimo plan ci spatne to by se pak musel clovek zblaznit asi :fearful: ale fakt uz to chci mit za sebou a byt tady doma s mrnouskem :dizzy_face:
5. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak naše jorkšírka měla podobný porod. první kluk v pohodě a pak holčička se zapřela a už byl císař. a i kdž se narodila živá, tak holt jsme nedokázali dát takovou péči jako jsou schopni dát v nemocnici miminku a umřela. takže to mě uklidnuje, že v dnešní době už jsou šikulky doktoři a dokážou nemožné. no my malej vážil před měsícem 2kg.. takže už jsem klidná. jen ted tam někdo otevřel diskuzi, jak miminko zemřelo 4týdny před porodem a to mě fakt přivádí akorát do depky :frowning2:
5. led 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já bych někdy brala být znova těhotná, zvlášt v noci kdy se mi budil po 1,5hod :slight_smile:
5. led 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mě řekl pan doktor v 16. tt, že to vypadá na holčičku, ale že si nemůže být v žádném případě jistý, pohlaví se zatím vyvíjí. Ve 21. tt mi pak na velkém UTZ pan doktor ukázal, že prvni zdání bylo jen zdání a čekáme chlapečka :slight_smile: Příjemné překvápko pro manžela, ikdyž nám pohlaví bylo jedno :wink:
5. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
coze? :cry: ty jo tak to by privedlo i me do depky tohle .-(( to snad ani nejde umrit 4 tydny pred ne??pochopim do toho 12 tydne ale pak kdyz je to mesic pred tak jako to teda koukam jak puk .-((( to necti tohle ti to zakazuju to nedela dobre tobe ani mimcu :angry: :angry: jasny???A to ze se to talo nekomu preci neznamena ze se to stane tobe .....hele ja jak se obcas schazim tady z Budejc s ruznyma holkama z ruznych temat tak jsme zrovna tuhle probiraly ze i tady na konikovi jsou divny zensky ...je to pry jedna co si meni NIcky a je nejaka ujeta bude se tim avi nebo je to nejaky psycho ze nemuze mit deti tak si ´vymysli desivy pribehy a diskuze apod a co se ani nestaly jen aby vyschyzovala ostatni tehulky a ja tomu verim ze jsou tu takovy ....takze to ber s rezervkou Lucí :wink:
5. led 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně odhadla dr holčičku ve 14 tt a byla tam :wink: A říkala že kluk se dá určitě klidně už v tom 14 tt když je dobře položený :wink:
5. led 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardiku covece tak to ja bych zas menila mit to maly vedle sebe klidne ozelim i to buzeni a vstavani :grinning: to tehu je fajn ale porad se tesis na UTZ jak ho zase uvidis pak na mimco a vubec neutika to a ty se kulatis a funis a nic nemuzes no proste na prd :grinning: kdyby bylo tehu 3 mesice treba tak bych to brala ale 9? :confounded: kdo tohle vymyslel zase :grinning: urcite nejakej chlap :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronijko jéé no jo tak alespon jste pocitali s obouma moznostma kdyz jedna nebyla na 100% :wink: a pak se ukazala druha varianta to je fajn :wink: to bych taky jeste brala ale cely tehu mit potvrzelo jedno a pak na sale sok z druhyho to musi byt prekerka :grinning:
5. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr tu váhu bero obrazně, podle UTZ měl malý 3100 v den porodu a porodní váha byla 2850 a byl v termínu a naprosto v pohodě :slight_smile:

jana.cb já měla celé těhu problém, malém jsem potratila, léky na udržení a klidový režim a pobyt v nemocnici a zvládli jsme to a Tomášek je krásné zdravé miminko :slight_smile:, zrovna spinká
5. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u kluku je to jednodussi pry to mas recht leni kdyz dobre lezi to jo ale u holek je to vzdycky pry ne na 100% mno :unamused:
5. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani co je lepší si řeknem po pár takových nocích jo :slight_smile: ale ne je to krásné mít ho vedle sebe když se to jeho mini tělíčko ke mě tiskne ale těhu bylo taky krásné :slight_smile:
5. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardiku o problemovem tehu mi ani nemluv .-((( ja mela problemy s pritilatkama na trofoblast coz znamena to ze otehotnis ale kolem 6 tydne a dal to telo samo vylouci panz si s im nedokaze poradit a bere to jako vetrelce a to se nam stalo 2x a vsichni dr rikali ze se to stava jen o tom ty zensky ani nevi jenze me to teda normalni neprislo kdyz otehotnim v pohode ale je problem v tomhle ..tak jsme to zacali resit a zacali jezdit do Prahy Podoli kde nam teda moc pomohli ....a ty protilatky vymyzely a diky bohu jsem kde jsem takze mam rizikac na protilatky, ´pak mi na genetice nasli Leydenskou mutaci coz zpusobuje x krat vyssi riziko potratu a uduseni na pupecni snure panz mam hustou krev a obcas siji musem redit fraxiparinem kord u porodu .-(( a do otho protoze jsme nechteli zase ceka´t a pocitat plodny dny a az se zase zadari apod tak jsme rovnou chteli IVF aby byla jistota mno takze na 3 veci mam rizikac a jsem hlidana jak ve vezeni .-((( samy Dr a samy kontroly a zakazy .-(((( takze ja si sakra toho tehu vazim :frowning2: :wink:
5. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana jo o tom co píšeš vím, jak jsem byla v nemocnici byla tam paní co o mimčo přišla 4x než přišli co jí je, až na to přišlo pak sice v nemocnici byla ale mimi donosila :slight_smile:
5. led 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu jako je mi jasny ze nekdy v kvetnu az sem zabrousim tak budu hudrovat ze jsem se zase nevyspala :grinning: :grinning: ale i tak se na to moc tesim no ja jsem nebyla jina preci a ty urcite taky ne :grinning:
5. led 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana ted už noci v poho, od 2měsíců mám pocit že mi dítě někdo vyměnil, spí 21-5,21:6.30, dneska 20-4,nakojila jsem a spal do 7:45 a už 30 minut chrní zas, ale šestinedělí jen řval a já taky protože jsem si přišla jak neschopná matka
5. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
4x jo? :frowning2:(( tak to by me smejko .-(( ale hlavne ze to u ni dobre dopadlo :wink: nekdo tu cestu k mimcu ma snazsi a nekdo holt tezsi no :unamused:
5. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé tak to je hodnej smudlik :dizzy_face: :dizzy_face: jen pockej az porostou zoubky to budou probdele noci :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek