V kterém týdnu těhotenství lze zjistit pohlaví?

amona
4. led 2009

Ahoj maminky, jsem netrpělivka a ráda bych znala pohlaví svého dítěte co nejdříve. ☹ Standartně se lze pohlaví dozvědět až ve 20 tt, že?" Ale znám maminky co tvrdí, že to ví už od 12tt, tak by mne zajímalo, kdy jste se to dozvěděly vy? 🙂

poletucha
29. led 2009

kajra zkus se zeptat svyho gynekologa,urcite ti nejakou kliniku doporuci...a asi se to bude platit. Ja ziju v zahranici,platim za kazdou prohlidku a dela mi 3D a 4D automaticky 😉

amona
autor
11. bře 2009

Ahoj Kajro, najdi si v ultrazvukovou ordinaci v tvém bydlišti a domlu se s něma. Já jsem byla na 3-4D UTZ v Brně na klinice Prenatal....

mrs.bistra
28. črc 2009

Nejlíp se pohlaví mimča dá poznat ve 20.týdnu.Dřív to není přesné a málokdy se doktoři v určení pohlaví neseknou 🙂Kámošce v 18 týdnu řekli,že budou mít holčičku a jaké bylo překvapení pro všechny když si místo Barči přivezli z porodnice Martínka 🙂Já byla v prvním těhu na 3D utz ve Zlíně v Prediku a u druhého miminka také a byla jsem spokojená

smardik
28. črc 2009

mi řekli kluk v 16 týdnu a fakt to kluk byl 🙂

salikova
28. črc 2009

Ahoj!Nejlip jde urcit pohlavi ve 20tydnu,jak tu pisou holky..U nas to ale potvrdilo az ve 26tydnu.Nas klucina se dlouho schovaval...

helulicek
28. črc 2009

Tak nám řekli už ve 13tt že budeme mít chlapečka 😵

barca3979
28. črc 2009

Já myslela,že čekáme holčičku a ve 20.tt na genetice nám řekli,že je to chlapeček 🙂 , manžel je štěstím bez sebe 😀

boobinka
28. črc 2009

v 19tt na 3D UTZ a ze je to kluk, to jsme poznali i my, krasne se vystavil 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru