V osmi týdnech bez srdeční akce? A následné vyčištění? Jak probíhá?

very
22. pro 2008

Ahoj, najde se tu některá těhulka, která na konci osmého týdne ještě nemá nebo neměla na ultrazvuku vidět srdeční akci.
MUDra mi dává ještě další týden, 29. mám ját nalačno na další ultrazvuk, když dopadne zase špatně, jdu rovnou na sál..
Napište mi jak to čištění probíhá, co následné bolesti , krvácení, pocity..
Děkuji.

markettka
20. led 2009

chaala: díky a taky doufám, že budeš v pořádku a brzy se vám zadaří 🙂

murynka: až budeš mít výsledky, tak už začnete?

murynka
20. led 2009

my už možná začli 😀 😀 😀
v únoru začínáme určitě 😉

murynka
20. led 2009

chaala tak to jo ☹ to je mi líto,to už by dr.měla asi řešit 😖
já si odebrala krev na tu toxoplasmozu,boreliozu a takové ty věci,zítra si naberu krevní obraz a tak ted mě štvou ty jaterní testy jsou zvýšenné ☹ jdu na kontrolu 11.2 dala mi léky ty ale neberu prostě nechci to raději budu držet jaterní dietu

chaala
20. led 2009

very,taky jsem nakoupila ovulační testy,že je vyzkouším. A na první menstruaci taky čekám,abych věděla,že je všechno v pořádku.

murynka a ty jsi měla už dřív nějaké problémy s játry?Začli jste?Tak držím pěstičky 😉

murynka
20. led 2009

chaala neplánováně jsme se tulili v období ovulky 😉
už v roce 06 jsme je měla zvýšené ☹

tara78
21. led 2009

Ahojky,
píšete tady o různých vyšetření krve. Mě doktor nabíral vše hned po druhém potratu. Komplet veškerá možná vyšetření + hormony a ještě mi odebíral děložní sliznici (nic příjemného), aby zjistil, jak je vysoká a kvalitní.

Moc vám všem přeju, ať se vám brzy podaří otěhotnět 🙂

chaala
22. led 2009

Ahoj holky,
tak jsem to dneska dostala. Po prosincovém MA přišla menstruce úplně přesně jako dřív. Tak doufám,že v mém těle to funguje jak má. Dneska jsem byla i na další krvi(zjištění infekcí),výsledky budou za týden.

samsa
22. led 2009

Ahoj holky, mně už taky menstruace přišla. I když jsem ráda, tak jsem to obrečela, že už jsem mohla být 15 týdnů těhotná. Chaalo, kdy se začnete snažit?

tinka12
22. led 2009

ahojte baby, mozem sa spytat,??? som po MA...krvácala som trochu po operácii a potom par dni nic...asi na 5 den som zacala slabo krvácať a to trvá az do teraz (zatial 3 dni)... myslíte ze je to menstruácia alebo je to este cistenie po kyrete?

samsa
22. led 2009

Ahoj Tinka, já myslím, že se děloha čistí, na MS je ještě brzo. Já to měla podobně, že třeba 3 dny nic a pak 2 dny špinění, pak zase nic a jeden den špinění, trvalo to asi 14 dní. MS mi přišla po 37 dnech.

tinka12
22. led 2009

dakujem samsa....momentalne sa krutim v hroznych krcoch , tak dufam, ze to rýchlo prejde 😖

samsa
22. led 2009

Tinka, přesně tak, taky jsem při tom špinění a krvácení měla křeče. Určitě to přejde, neboj se, hlavně nesmíš silně krvácet a mít horečku. Drž se a ať je brzo líp.

chaala
22. led 2009

Samsa,myslím,že tomu po té první menstruaci necháme volný průběh.Žádné přesné výpočty plodných dní. Když bude tělo připravené,tak to půjde. Od února se vracím do práce,tak nikam nespěcháme.Uvidíme.

very
autor
22. led 2009

Ahoj..
Tinko, já to měla také tak..střídavě jsem krvácela, špinila a nešpinila 14 dní po revizi..nejhorší to bylo čtvrtý a pátý den..to bylo sado maso..kusy sliznice a křeče jak blázen.. Neboj se, vzít si něco proti bolesti..pomůže to..já brala algifenové kapky.

Ne měsíčky nedočkavě čekám..už bych za ně byla ráda.. 😵

samsa
22. led 2009

Chaalo, my taky tomu už necháme volný průběh. Tohle miminko nám trvalo 3 měsíce, tak si myslím, že to chvilku potrvá.
Very, měsíčky už určitě brzo dorazí, neboj se. Je to nekonečné, to čekání, já vim 😔

tara78
22. led 2009

tinka12 pokud by bolesti neustávaly a měla jsi třeba jen trochu zvýšenou teplotku, tak si raději zajdi k doktorovi. Po revizi se může stát, že tam ještě něco zůstalo a můžeš mít zánět. Lepší je nic nezanedbat.

tinka12
22. led 2009

baby, dakujem vam!!! dufam, ze nanastanu komplikacie 😉

chaala
23. led 2009

Samso, nám to také vždycky pár měsíců trvalo,tak proto tomu necháme volný průběh. U našeho syna to trvalo 3měsíce a u těch smutných 10 a 5měsíců.

paninka
25. led 2009

ahojky,ja byla tento patek na ultrazvuku,jsem podle posledni menzes v 8tydnu a doktor nenasel srdecni cinnost a poslal me v pondeli na vycisteni,tez cekam na zazrak,tez premysli jestli nevypocetl spatne den oplodneni,doufam,ze v pondeli srdecni cinnost objevi,asi jsem opravdu naivni

very
autor
25. led 2009

Paninko, nejsi najivní..i ve mě byla do poslední chvilka jiskřička naděje!!!
Budou ti dělat ještě kontrolní ultrazvuk, viď?

murynka
25. led 2009

paninka určitě chtěj ještě kontrolní ultrazvuk v nemocnici
u mě dr.v 10tt neviděl bít srdíčko ale v 8tt bilo krásně ale stejně mě poslal do nemocnice ale tam jen potvrdili co řekl on ☹
držím pěstičky a naděje se nevzdávej 😉

chaala
25. led 2009

Paninko,naděje přece umírá poslední...tak pondělí bude doufám šťastné.
Určitě Tě ještě prohlédnou, než by dělali zákrok.

andy.a
27. led 2009

Paninka,dúfam,že to dopadlo dobre 😉 myslela som na teba 😉

Tinka,a ty sa ako máš ?? 😕 😉

Very..aj na teba často myslím..je to už lepšie ?? 😕 😉

kočky,držte sa,všetkým držím palce 😉 🙂

jankageo
30. led 2009

paninka - ako si dopadla?

andy.a
17. únor 2009

dievčatá,ako sa vám darí ?? 😕 😉
dlho sem nikto nepísal 😕 😕 😕

very,ozvi sa mi 🙂 😉

ined77
4. pro 2013

Dobrý den milé snažilky, těhulky a maminky 🙂 ,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek https://www.modrykonik.cz/zamlkly-potrat/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a podělíte se o své zkušenosti i s ostatními těhulkami a maminkami, které právě možná zažívají to samé a hledají informace a rady.

Své příběhy a zkušenosti můžete psát přímo pod článek do okénka "Moje zkušenosti s ..."

Moc děkuji a přeji všem krásný den 🙂 .

@andy.a @jankageo @chaala @very @paninka @tinka12 @tara78 @markettka @murynka ... a další 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru