V pondělí bylo hCG 2806, kdy jít na kontrolní odběr?

tournesol
24. črc 2012

V pondělí jsem byla odběru hcg (5tt+0) a bylo 2806 - teď mám jít ještě jednou, buď zítra nebo čt - nevíte, jestli je lepší jít po 48 nebo 72hodinách? Moc díky!

antymania666
24. črc 2012

mě by zajímalo jak je to vubec s merenim hcg a kolik to ma byt, na prvnim ultrazvuku jsem byla ve 4tt a nic takoveho mi nedelali,krev nebrali

nikollita
24. črc 2012

Na odběr bych šla za těch 72 h., na ultz čím později tím líp 😀 Tedy ideál asi 7-8 tt. to už jde i něco vidět a bývá srdíčko 🙂
Pokud se nám poštěstí další mimi, na ultz nejdu dřív jak v 10.tt 😀

schnek
24. črc 2012

taky bych šla spíš za těch 72h. A dost dobře nechápu (pokud samozřejmě nejde o asistované početí nebo těhotenství po předchozích komplikacích), proč se k dr chodí tak brzy? vždyť je to akorát stres, co, jestli vůbec něco, bude vidět. Můj objednává nejdřív tak na 8tt, aby bylo jistý, že má být prcek vidět. S druhým jsem u něj byla až ve 12tt.

maudn
24. črc 2012

mě brali krev na hcg pouze jednou a to bylo asi taky kolem 5. týdne, ale u mě byl strach, aby se neopakovalo mimoděložní, takže jsem byla sledovaná už od prvního pozitivního testu.. na další hcg bych nespěchala, ted ti víc podle mě řekne ultrazvuk

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru