• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ve kterém týdnu se na ultrazvuku poznají dvojčata?

17. února 2016 
Ahoj tehulky, nevite ve kterem tydnu se na ultr. poznají dvojicky?????
22. pro 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubing moje kamarádka je čekala a z kontroly srdíček, šla s výsledkem, že tam bijí dvě :slight_smile: Takže to bylo třeba v tom ...9.tt? Už se v těch týdnech trochu ztrácím, ale fakt brzy...
22. pro 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kolem 8tt se u většiny pozná, a ve 12tt na velkém UZ by to mělo být skoro 100%, a na UZ ve 20tt už asi nemožno přehlédnout :slight_smile:
22. pro 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
děkuji moc. :wink:
22. pro 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě doktor oznámil v 7.tt, že čekám dvojčátka - byly pěkně vidět dvě dutinky a dvě akce srdeční....
22. pro 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jdu v 7 tt tak jste me navnadily:slight_smile: mojeho by sice klepo, ale ja po tom vsem co jsme si prosli bych za dvojčátka byla mooc vdecna! a mame je oa v rodine, tak nas všichni strasi, ale kdo vi.. :dizzy_face:
22. pro 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem po IVF, od pátého dne jsem měla ducha na testíku, devátý to tak zasílilo, že už se to tak dalo odhadnout. 15. den po IVF jsem kvůli špinění šla na ultrazvuk a už tam byli vidět dva váčky. :wink:
22. pro 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ja měla úplne stejny průběh :wink: ,jen mi tenkrát v nemocnici řekli,že to vypada na syndrom mizejiciho dvojcete a za tyden na UZ tloukla 2 srdíčka (cca 7.-8.tt) a dnes uz jim budou 2roky :slight_smile:
22. pro 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse :grinning: . Já sem i u prvního syna měla ducha na testu pátý den po IVF, proto sem podle srovnání krásně viděla jak teď ty dvojčata devátý den krásně "vyběhli" :slight_smile:. Teď sem 21 tt a už víme že čekáme kluka a holku. Jen to dotáhnout do zdárného porodu jako poprvé...
22. pro 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka držím pěsti,určitě bude vše ok! :wink:
22. pro 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna dnes mají dvojčata 3 roky :slight_smile: Potvrzeny v 6+2 :wink:
22. pro 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja neverim tomu ze kdyz ma nekdo dvojcatka v rodine ze je musi mit. Nevim ja cekam dvojcatka je to moje prvni tehotenstvi a nevim jak je to mozne ani v me rodine ani v pritelove nikdy dvojcatka nebyla ale jsme moc stastni. A doktor me to zjistil v 8tt:slight_smile:
17. únor 2016 v 06:03  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u me byly holky videt v 5tt :slight_smile:
17. únor 2016 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek