Ve kterém týdnu se na ultrazvuku poznají dvojčata?

holubing
22. pro 2013

Ahoj tehulky, nevite ve kterem tydnu se na ultr. poznají dvojicky?????

zazulka
22. pro 2013

@holubing moje kamarádka je čekala a z kontroly srdíček, šla s výsledkem, že tam bijí dvě 🙂 Takže to bylo třeba v tom ...9.tt? Už se v těch týdnech trochu ztrácím, ale fakt brzy...

eficenka
22. pro 2013

kolem 8tt se u většiny pozná, a ve 12tt na velkém UZ by to mělo být skoro 100%, a na UZ ve 20tt už asi nemožno přehlédnout 🙂

holubing
autor
22. pro 2013

děkuji moc. 😉

olasek
22. pro 2013

mě doktor oznámil v 7.tt, že čekám dvojčátka - byly pěkně vidět dvě dutinky a dvě akce srdeční....

holubing
autor
22. pro 2013

jdu v 7 tt tak jste me navnadily🙂 mojeho by sice klepo, ale ja po tom vsem co jsme si prosli bych za dvojčátka byla mooc vdecna! a mame je oa v rodine, tak nas všichni strasi, ale kdo vi.. 😵

lucavka
22. pro 2013

Jsem po IVF, od pátého dne jsem měla ducha na testíku, devátý to tak zasílilo, že už se to tak dalo odhadnout. 15. den po IVF jsem kvůli špinění šla na ultrazvuk a už tam byli vidět dva váčky. 😉

kinguse
22. pro 2013

@lucavka ja měla úplne stejny průběh 😉 ,jen mi tenkrát v nemocnici řekli,že to vypada na syndrom mizejiciho dvojcete a za tyden na UZ tloukla 2 srdíčka (cca 7.-8.tt) a dnes uz jim budou 2roky 🙂

lucavka
22. pro 2013

@kinguse 😀 . Já sem i u prvního syna měla ducha na testu pátý den po IVF, proto sem podle srovnání krásně viděla jak teď ty dvojčata devátý den krásně "vyběhli" 🙂. Teď sem 21 tt a už víme že čekáme kluka a holku. Jen to dotáhnout do zdárného porodu jako poprvé...

kinguse
22. pro 2013

@lucavka držím pěsti,určitě bude vše ok! 😉

gilotek
22. pro 2013

Zrovna dnes mají dvojčata 3 roky 🙂 Potvrzeny v 6+2 😉

klaradrbalova
17. únor 2016

Ahoj ja neverim tomu ze kdyz ma nekdo dvojcatka v rodine ze je musi mit. Nevim ja cekam dvojcatka je to moje prvni tehotenstvi a nevim jak je to mozne ani v me rodine ani v pritelove nikdy dvojcatka nebyla ale jsme moc stastni. A doktor me to zjistil v 8tt🙂

esicko
17. únor 2016

Ahoj, u me byly holky videt v 5tt 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru