Velký ultrazvuk. Bude 3D? Bude možné si natočit DVD?

zuzka111
2. kvě 2012

Ahoj holky, chci se zeptat, když kolem 20 tt těhotenství mě doktor bude posílat na velký ultrazvuk, kde se bude kontrolovat, zda je miminko zdravé, uvidím ho ve 3D a bude možno ho nechat natočit na DVD nebo to se objednává ještě někam jinam zvlášť? A kolik stojí asi tak to nahrání miminka ve 3D? Děkuji za odpovědi.

petrajavor
2. kvě 2012

To je asi jak kde...u nás jsem se tady přitom vyšetření musela objednat zvlášť na 3D jinak natočení videa nás stálo 400,- a jedna fotka stojí 100,- ale když se budeš objednávat ceny ti řeknou...jinak u nás se na ten 3D chodí většinou 24-28tt....

anitram18
2. kvě 2012

To asi jak kde. Já byla na velkém ultrazvuku u své dr. a pak jsem se ještě objednávala asi ve 26.týdnu jen na 3D ultrazvuk jinam. Moje dr. 3D nedělá...A platili jsme nějak kolem 1000Kč 😉 fotky + záznam na dvd

gabbika
2. kvě 2012

Myslím, že je to všude jiné, obvykle se za 3D připlácí, já jsem na velkém ultrazvuku 3D neměla. Jinak velký utz bych si na standartním 2D utz natáčet nenechala, miminko už je dost velké a člověk vidí vždy jen jeho část, na to je vhodnější asi ten 3D.

eficenka
2. kvě 2012

opravdu je to u každého gyn jinak... Já jdu na kontrolní ve 20tt, a pak se k té mé gynekoložce můžu objednat na 3 D UZ, stojí sice 700 - jsou k tomu 3 fotky a DVD..... Ale určitě se s manželem objednáme!

slundo
2. kvě 2012

Záleží na tom, jestli ho tam kam jdeš mají. Já byla okolo 20. tt na 3D a pak ve 30. u svý doktorky. Ceník je taky odlišný, u nás stojí fotka 200. Pokud bys byla na normálním a chtěla na 3D, tak se můžeš objednat i bez doporučení lékaře.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru