Vyšetření v 6. měsíci těhotenství. Byly jste na něm?

chezzule
20. bře 2012

Ahojky holky,chci se zeptat jestli některou z Vás také poslala vaše gynekoložka v 6.měsíci na nějaké zdlouhavé vyšetření.
Mě posílá na nějaké tří-hodinové vyšetření a vůbec nevím o co se jedná ☹ všechno je vpořádku,tak teda nevím,jestli se mám něčeho obávat a co mě čeká.

klarasl
26. říj 2013

@vilibalda Díky, ale to je právě to, co nepotřebuji 🙂 ...

vilibalda
26. říj 2013

@klarasl Tak to se omlouvám 😉 Nějak jsem pochopila, že se ptáš, který úřad či kdo označil za povinné takové a takové vyšetření. Na těch stránkách mi to přijde docela vysvětlené na jednom místě, ale asi jsi chtěla slyšet jen ČGPS ČLS JEP... A mimochodem když jsem u 2 gynekologů trvala na tom, abych dostala injekci ve 28tt, protože jsem rh negativní, tak mi řekli, že ty postupy nejsou nařízení, ale jen doporučení (a tím pádem se nemusí dodržovat).Tak snad je tohle odpoveď na tvou otázku, když nestojíš o konkrétní předpisy. Opravdu NIC není povinné

klarasl
27. říj 2013

@vilibalda V pohodě, já jen, že bych prostě ráda věděla odkud vítr vane k našim gynekologům 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru