Vyšetření v porodnici - mám se bát bolesti?

iva_kucerova
19. led 2012

ahoj, kamarádka mě trochu postrašila tak se chci zeptat, jak jste to vnímaly vy. Asi tak za dva týdny bych měla od své gynekoložky přejít do porodnice (termín 11.2.) a děsím se toho,jaké bude vyšetření tam. Myslím tím, když bude doktorka zkoušet, jestli už nejsem otevřená nebo tak. Kamarádku to prý šíleně bolelo, tak mám strach...

mamkamarketa
19. led 2012

@iva_kucerova pokud ysetreni v porodnici ''silene boli'' tak to nevim jak kamaradka rodila? 😕

jasekd
19. led 2012

@iva_kucerova nekdy to muze byt neprijemne, ale da se to v pohode vydrzet. Porodnice neni dum hruzy, vysetreni probiha stejne jako na gynde, nic specialniho nedelaji (moje doktorka toci i monitory, takze ja chodila az do konce k ni a na porodnici jen o vikendu, kdyz byla treba kontrola), aspon si to tam omrknes, budes vedet,kam jit atd.

jasekd
19. led 2012

@iva_kucerova
@mamkamarketa podle me je to spis o strachu, ze UZ brzo to bude, ze clovek odchazi od sveho doktora, kde je zvykly, do noveho prostredi, muze tam zaslechnout cizi porod, ale fakt na tom nic neni, neboj...

iva_kucerova
autor
20. led 2012

tak to snad taky nějak zvládnu. Kamarádka právě ještě nerodila, ale čeká ji to každým dnem a má taky velkej strach, tak možná to bylo i tím...no a taky si říkám, že stejně pak budu rodit a to teprve bude bolet 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru