Vysoká hladina Ca 125 při prvním odběru krve

talls
22. kvě 2008

Ahoj holky, tak mi v 6tt brali krev a zjistili mi zvýšené hladiny (myslím 85 jednotek) tumorového markeru ca 125...nestalo se vám to taky některé? Jsem vyděšená...byla jsem na ultrazvukách, nic závažnýho tam neobjevili, teda 2 malé cysty, ale pohmatem nebyly bolestivé, takže podle UZ tak jakž takž v poho...nevím, co bude dál, čekám na výsledky nově nabrané krve...a mám strach...

theresa
23. kvě 2008

Ahoj, já jsem měla CA 125 nějakých 133 jednotek. Měla jsem cystu a mám endometriozu. Nádorový marker máš pravděpodobně zvýšený z důvodů těch cyst. Taky mě to v prní chvíli vyděsilo, ale opravdu to nemusí nic znamenat. Je to poměrně časté.

talls
autor
27. kvě 2008

Díky, už jsem klidnější díky tvé zprávě a i tomu, že mi marker spadl na 58...Teď zas nervozním kvůli tomu, že mimi za 5 dní vyrostlo jen necelé dva milimetry. To mi přijde málo...jak mne pořád pozorují, tak je to horší, než kdybych nevěděla nic...teď mám šílenej strach, že se nebude dobře vyvíjet...sestra měla zamlklý potrat ve 12 tt...já jsem podle UZ 8+4, podle MS 9+1...

serenna30
15. čer 2014

@theresa @talls holky kolikaty DC mám jít na krev na Ca125?? Je to jedno?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru