Vyšší hodnota fb hCG při screeningu v prvním trimestru

zuzuza
19. led 2013

Najde se nejaka mamina,co resi nebo resila to same....

kamimik
20. led 2013

@zuzuza Nevim,co je to fb, ale hcg pri prvnim scr. jsem mela hodne vysoke

zuzuza
autor
20. led 2013

Fb to je free beta a je to on co se jeri a jak jsi nakonec kaimik dopadla s tim hcg ja jsem po ivf a do 12 tt jsem zavadela utrogestan do 10 tt 8 tbl denne a nekde jsem cetla,ze to muze zvydovat,tak se tim aspon uklidnuji...

kamimik
21. led 2013

@zuzuza Já jsem měla taky první 3 měsíce utrogestan. HCG jsem měla 4,9 a normal hodnota je do 2 - pokud si to dobře pamatuju. Odběr plodové vody jsem odmítla,protože na všech utz bylo všechno v pořádku,žádný náznak nějaké vady. A když jsem se zeptala dr. jestli to hcg nemůže být tím utrogestanem (protože to je vlastně těhotneský hormon), tak říkala,že kdyby řekla,že jo,tak ji může ta faramceut. firma zažalovat...takže asi tak. Nedělej si z toho hlavu, já jsem měla krev špatnou na všech vyšetřeních, i na tripple testech. Ale utz byl vždycky v pořádku a tím jsem se řídila, tím co vidím🙂 Ne jestli spadám nějakýma hodnotama do tabulek🙂 Držím moc palce, a hlavně se nestresuj, to je to nejhorší🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru