Vzaly jste své děti na NT screening v I. trimestru?

angelsb
12. kvě 2013

Chtěla bych se zeptat nikde jsem se nedočetla o tom zda někdo měl i své dítě na screeningu,moje dcera 8let se ptá zda může se mnou a vidět mimi.Manžela beru ,ale nevím zda může i dcerka je zvědavá.Co myslíte? Nebo měla jste některá dítko sebou??

tulikiss
12. kvě 2013

Syna jsem mela s sebou, ale ma rok, takze z toho nic nemel, ale nemel ho kdo hlidat 😀

maximsarah
12. kvě 2013

Moje 8letá dcerka byla s námi u všech těchto vyšetření vč. určení pohlaví miminka a byla nadšená. Máme skvělého pana doktora který jí ochotně na všechno odpovídal 🙂

karotky
12. kvě 2013

Záleží na doktorovi,ale pokud pouští k UTZ i tatínky,se statším dítětem by neměl být problém.Dr.,ke kterému chodím,tak poprvé pronesl:"Tak jdeme sem pustit to publikum..........." 😅 😀 ,protože nebyl zvyklý na to,že bych měla někdy doprovod,ale ty další kontroly se už krotil.Stejně nám staršího synka neměl kdo hlídat a když nás tam manžel dovezl autem,o to rychleji se mohl vrátit do práce,než kdyby na mě doma čekali,než se dokodrcám busem.Synovi byly tenkrát 3 roky,takže to docela chápal a nebyl pak v porodnici vykulený z toho,že maminka už nemá bříško,ale miminko v náručí 🙂

speedygon
12. kvě 2013

My měli s sebou 3 letou dcerku a v pohodě...koukala na mimi, komentovala, atd 😀

kasparci
12. kvě 2013

Určitě záleží na dr. My jsme se ptali s obavou (malá měla rok a 4 měsíce), ale v poho. Bylo to super! Byli jsme všichni 3 i na genetice ve 20tt i na 3D v 26tt. Určitě tam dcerku vem!

leikkka
12. kvě 2013

Náš synek 2,5 roku byl s námi vždy 🙂 a bylo to super, mají nádherný vztah a celý těhu se nemohl dočkat, teď už zase chce aby byl velký jako on 🙂 rozhodně bych ji tam vzala

ebsian
12. kvě 2013

Se mnou na screenig šlo více maminek do více vyšetřoven na genetice v Ol a měly tam nejen tatínky, ale samozřejmě i 2-5 leté dětičky, a sestřičky je ještě nabádaly, ty tatíny, aby své ratolesti vzali dovnitř za maminkou 😵 😵

norma
12. kvě 2013

Já s sebou měla manžela i své obě děti 9 a 4 roky.Dcera byla nadšená,syna to moc nebralo 😉 .

maximka33
12. kvě 2013

také jsme měli s sebou syna - 4 roky, takže jsme to viděli celá rodina. a malý to už hodně chápal, tatínek mu to trochu vysvětloval. byl to zážitek pro všechny.

blahova_andrea
12. kvě 2013

já zatím neměla, ale kdybych čekala další, tak bych ho určitě vzala.

sarusinek
12. kvě 2013

Starší syn ještě neměl ani 3 roky, ale byl s námi u všech vyšetření a občas tam toho poznal víc než my 😀 A myslím, že i to přispělo ke krásnému vztahu, co spolu zatím kluci mají 🙂

aideen
12. kvě 2013

Já osobně bych svou dceru nevzala. Chvíli by tam neposeděla, pořád by ji všechno zajímalo a chtěla si to ozkoušet. Když jsme čekali u sestřičky, až dokončí vyšetření maminky před námi, tak jsem byla i ráda. Ti dva tam měli ssebou syna. Celé vyšetření prořval, že tam být nechce, neslyšeli asi vlastního slova. Nejspíš to nebylo příjemné ani lékaři, který vyšetřoval, ani samotné mamince. Vím, že u nás by to dopadlo stejně, takže jsme měli hlídání.

ffiinnkkaa
12. kvě 2013

Měla jsem dítě i s tatínkem 😉

vendullka
12. kvě 2013

Kromě manžela jsem měla s sebou i dvouletou dcerku a žádný problém nebyl🙂 Ještě bylo vzrůšo z toho, že nám řekla dřív než pan doktor, že budeme mít chlapečka🙂))))))

sonka.77
12. kvě 2013

Vzhledem k tomu, že nám skríning dopad dost špatně, tak jsem byla hodně ráda, že jsme s sebou nikoho dalšího nebrali. Jasně, špatný skrínink má tak 3% těhulek, ale představa, že u toho šoku řeším ještě staršího sourozence se mi vůbec nelíbí.

paulie
12. kvě 2013

Měla jsem s sebou tenkrát ročního caparta a v pohodě 🙂 Sice měl původně během všeho spát, ale nějak se pár vyšetření přede mnou prodloužilo, takže se vše konalo za jeho plného vědomí - s klíčema v ruce dosti živě konverzoval s mudrem, obrazovka a zvuky sestry se mu moc líbily a já si oddechla, neb jsem neměla hlídání 😀

amabilis
13. kvě 2013

Já myslím, že osmiletá holčička už z toho má rozum a rozhodně tam nebude zlobit jako malé batole. Já byla svědkem i toho, jak se na UTZ nahrnula rodina i s babičkama a nikomu to nevadilo 🙂 Takže jedno dítě v ordinaci navíc určitě vadit nebude. Co se týče výsledků, tak mi přijde zbytečné zabývat se myšlenkou, že by neměly být jiné, než dobré! Držím palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru