13měsíční syn chce jíst pouze jogurty, je to normální?

vera20
26. říj 2016

ahoj holky, možná toto téma tu už je, ale přesto. Mám 13ti měsíčního syna, do roka jedl všechno-úplně všechno, poslední měsíc vyžaduje pouze jogurty, kolem roka přestal pít i sunar-dr. říkal, že je to normální, takže jsem mu sunar nahrazovala mléčnýma výrobkama, nicméně ted už nechce nic jineho než jogurty. Ani oběd nechce(kupovaná sklenička, doma vařené-nic), přestal baštit i přesnídávky a kašičky, jen a jen jogurt. Je to normální? Měla jste to některá taky? Jak jste to řešily?

danyysek
26. říj 2016

Neměla....ale napadlo mě, zkoušela jste mu do jogurtu něco přidávat? (Do bílého) Do něj se dá přidat skoro cokoliv 🙂

vera20
autor
26. říj 2016

samozřejmě. zkoušela jsem cokoliv, ale on je tak ,,vyčůraný,, že všechno pozná a nechce, pouze jogurty, pudinky, lipánky... jinak nechce a nechce

danyysek
26. říj 2016

@vera20 Tak to držím pevné nervy, snad se to časem zlomí!...Kdyby m něco napadlo, dám vědět 🙂

vera20
autor
26. říj 2016

jen si říkám, že přeci nemůže jíst pouze jen jogurty celý den 😀

liska01
26. říj 2016

Dcera měla období kdy jedla jen jabko a jogurt. A kojení akceptovala, takže jsem si připadala, jak když mám zase malé miminko. Nezačal chodit teď? Dcera to dělala, jak začala chodit, cokoliv jsem jí udělala, tak na to řekla ble, kolikrát si k tomu ani nečuchla, prostě rovnou ble. Zlepšilo se to, ale není to jako před tím. 😀

lv
26. říj 2016

U nás to bylo období růstu zubů, stoliček, protože to nemusí kousat + je studený