21měsíční holčička váží 8,2 kg. Je na tom někdo hůř?

safetka
31. bře 2016

ahoj... mame holcicku, malo papa. ma 21 mesicu a vazi 8,2 kg... je velmi ziva a aktivni a chytra. nevykazuje zadne znamky stradani. spinka hodinu po obede a od 8 vecer do 6 rano... papa uplne vse.. jen velmi male mnozstvi. asi se chci uklidnit tim, ze se najde nekdo, kdo je na tom stejne jako my... ale maslim ze nikdo na tom neni az tak zle... narodila se normalne v terminu s vahou 2.87

barulina
31. bře 2016

Nevidela bych to zle. Moje dcera ma 3 roky a 8 mesicu a vazi uz asi od 2,5 let 14 kg

eloana
31. bře 2016

mame kluka 3 roky a mam 11,7kg vaha pri narozeni 3700g
syn ji uplne normalne

hhanca
31. bře 2016

Hodně záleží i na výšce dítka a genech v rodině atd atd. Moje děti měli 8kg v půl roce, takže mě se to málo zdá, ale rozhodně si nemyslím, že to tak musí mít všechny děti. Někdo je holt malý a drobný.Nemůžeme být všichni stejní. Držím palce ať je všechno v pořádku...

kika_21
31. bře 2016

Není to zlé, podle toho, jak spí , je vidět, že je spokojená, je to živé, pohyblivé dítě, to je fajn.Také nemám žádné tlouštíky a žijí spokojeně-trochu motorové myši to jsou a byli-ti starší už se uklidnili-i když občas se ta živost projeví. Nabízej jídlo častěji a dávej přednost tomu, na co má chuť-s rozumem.

letalnica
31. bře 2016

Přidávám se, syn narozený v termínu s 2,46 kg, v roce 7, v roce a půl 8, ve dvou letech 9 a nyní ve čtyřech a půl 12,3 kg 😀 Jí všechno v přiměřeném množství, miluje zeleninu i sladkosti, ale celý den se nezastaví. Záleží taky na vaší konstituci, otec mého malého vážil v první třídě 17 kg a neunesl tašku 😀

lenkalenulka
31. bře 2016

Tak moje dcerka ve 22,mesicich ma 14 kg taky ji vse a dost ale pokud je tva dcerka v pohode tak bych tomu nechala cas.. Kazdy clovek je jiny jeden nemusi moc jist a drzi se na nem vse a druhy ji hodne a nepribere.. Zkusila bych s ni pripravovat jidlo bude chtit zkouset a pak se to papani lepe ji 😉

alibabali
1. dub 2016

Ahoj. Naše dcera má v 18 ti měsících 7,7 kg takže nejsi jedina. A pokud je cila, pohybove v poradku, nevykazuje jine známky opoždění, nestresovala bych se presprilis. Urcite bych to ale konzultovala s pediatrem, který by mohl pro vás klid udělat nejake vysetreni, zda male něco nechybi. Existují vyzivove doplňky pro deti od 1 roku, např.Fortini... Muze to byt i geneticky dane. Také záleží kolik meri. Proste hodně faktorů. Nám mala také málo ji. Je fakt že jsme proběhli hodně vysetreni a nic se nenašlo. Proste to chce čas.

ivatko0406
6. dub 2016

Syn mel porodni vahu 2 855 g a na 21 mesicich ma 9 kg. Ji spis mene, ale cely den se nezastavi. Podle me je tva holcicka v poradku!

lucysmidkova
6. dub 2016

Mala ma 2 roky a ma 10kg. Ma dobre spalování to ji závidím 😃

vopi001
7. dub 2016

Náš syn měl porodní váhu 2,80kg 47 cm. Ve 2 letech 9,2kg. Teď je mu 2,5 a má 10,2kg a 90 cm. Je hrozně akční. Papá po celý den malé porce. je to žížalka 🙂