5měsíční miminko po jídle řve, čím to může být?

ejmiiiinka1989
7. zář 2015

Prosím o radu, máme 5měsíční miminko.Od začátku na UM Nutrilon AR. Zezacatku lactobacily Biogaia, pozdeji swiss, pride mi stejny ucinek. Protože ho AR mleko zacpavalo a každý večer usinal s kolikami, jsme před dvěma mesici zkusily Hipp combiotic s trochou nutriton, od té doby nevíme co je boleni bříška. Usinal sám v postylce bez hřevu. Teť je to 3tydny, co jsme začali s prikrmy -mrkev, dýně, brambor, spenat, brokolice, kuřecí maso.5dni teť přidavam prosicku oleje. Na noc kasicku hipp moje prvni kaše. Vše 14dni v pohode, jak jsme ho večer položili po jídle do postylky, tak usnul. Dnes, již 5 večer po jídle řve, i hodinu. A to jsem dnes a vcera vyřadila kaši. Nenapada někoho čím to? Nemá někdo zkušenost?

bajana
7. zář 2015

Dávaš všetko to, čo si napísala, behom 5 dní? Má sa začínať jednodruhovou zeleninou a vždy počkať na jej účinok. Po 3 dňoch dať nový druh. Mäso najskôr po 2 týždňoch. Možno tam je problém. Alebo zrus na pár dní všetky príkrmy a začni znovu.

hancazivocich
7. zář 2015

@ejmiiiinka1989 - vypadá to na trápení s bříškem.. Špenát, brokolice - obecně dost nadýmavé...Dávat před jídlem např Baby calm, nebo espumisan kapky.. A na noc něco šetrného, co nenadýmá..Ki na to trpěla strašně, měla jsem seznam zapovězených jídel a příkrmů.. Brrr.. Ale jí to dělaly i mléčná jídla...

hancazivocich
7. zář 2015

@bajana - já myslela, že psala tři týdny příkrmy, 5 dní olej a 5 dní problém...

lulii
7. zář 2015

@ejmiiiinka1989 Mně přijde, že má ten příkrm strašně brzo. Ještě bych počkala, navíc za tu chvíli už toho vyzkoušela dost, na to, že jste začly před 3 týdny.

anina32
7. zář 2015

@ejmiiiinka1989 Jaký používáš olej? Když problémy začaly když si začala přidávat olej, tak bude problém asi tam, co zkusit jiný olej, nebo máslo?

hancazivocich
7. zář 2015

@ejmiiiinka1989 - já se přiznám, že my - po tom, co malá měla bolení a zácpy, na několik týdnů příkrmy bojkotovali a vrátili se k nim až v té době, jako s nimi začínají kojené děti... A bylo to lepší...

bajana
7. zář 2015

@hancazivocich áno, mas pravdu, ospravedlňujem sa
@ejmiiiinka1989

ejmiiiinka1989
autor
7. zář 2015

Olej přímo do dětských prikrmu-Alnatura.Začali jsme prikrmovat na základě doktorky.Začali jsme jedno druhovou zeleninou, po 4 dnech nový druh.Prevazne tet davam dyni a do toho jen malicko spenatu ci neceho jineho.Maso jsme dali po 14dnech.Pávě bych řekla že bříško to není, prdi a kaká hezky

ejmiiiinka1989
autor
7. zář 2015

Tak jsme dnes olej vysadili,tak uvidíme.Zeleninku má kolem 12hod, myslím, že kdyby mu nesedla, tak by řval hned potom, ne až večer, co myslíte? 😒 Nemůžou to být zoubky?

lv
7. zář 2015

tuk - olek, máslo, sádlo..patří do každého příkrmu, lžička na porci, pár kapek je málo. Některé vitaminy se rozpouští pouze v tucích. Co vynechat kaši? Pokud chce příkrm, klidně obědovou zeleninu, kaše je těžká na žaludek pro spoustu dětí (nebo ji zařadit později a ráno).

lv
7. zář 2015

tuk - olek, máslo, sádlo..patří do každého příkrmu, lžička na porci, pár kapek je málo. Některé vitaminy se rozpouští pouze v tucích. Co vynechat kaši? Pokud chce příkrm, klidně obědovou zeleninu, kaše je těžká na žaludek pro spoustu dětí (nebo ji zařadit později a ráno).
zoubky to být můžou..