• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

5ti měsíční syn už 5. den nekakal. Je to normální?

19. července 2008 
Mám 5ti měsíčního chlapečka,přes den kojím a navečer dávám kaši. Už pátý den nekakal. Je to normální?
17. črc 2008 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ssaara -je to normální.Na koždkou změnu ve stravě může mimi takhle zareagovat.Nám pomáhá hodně švestkoý džusík od \hippu a taky mu dávám Probiam mimi to je prášek,který se dává do jídla a je na to aby miminko dobře zvládlo přechod na normální stravu :wink:
17. črc 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám to taky po zavedení příkrmu trvalo asi 5-6 dní než se vykakal, a naše doktorka tvrdí že se může stát že dítě občas nebude kakat i týden, že je to v pořádku. Pak se nám to srovnalo :wink:
17. črc 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ssaara: neboj, je to normální, ale pak se připrav na nadílku :grinning: :grinning: a ten švestková džus, jak radí abinka je fakt dobrej....pomohl i mě :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako správně vystrašená prvorodička jsem se informovala na pohotovosti,kde mi zdělili,že 5 dní už je docela dost dlouho a ať se zítra dostavíme k lékaři...
17. črc 2008 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše Dr.taky nechává max.5 dní!!!!Pak radí zavést kousek glycerinového čípku, aby to vyjelo :wink:
17. črc 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ssaara: fakt jo? no jde videt, ze kazdej doktor říká něco jiného.... :angry:
17. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše mudr říkala, že k ní chodí i chalpeček, který je třaba napíná i 14 dní než se vykaká. My jsme taky kakali víc jak po týdnu. A neměla žádný problémy, šlo ji to sama, sice to pak byla nálož, ale bříško ji netrápilo, nic.
18. črc 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,díky moc za rady,už je naštěstí po problému. Od rána jsem střídala všechny rady : nahřívání plenky , masáž bříška , švestkovou šťávu , heřmánkovej čaj a dokonce kousek glycerinovýho čípku. Úsilí stálo za to - ani plenky nepobraly tu nálož :grinning:
18. črc 2008 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ssaara:Tak to si mě s tou odpovědí Mudry docela zarazila.V porodnici i naše mudra říká,že děti můžou kakat i po týdnu.No ale po pravdě nikdy jsem to nevydržela ani tři dny a snažila se mu nějak pomoct.
no hlavně,že je vše OK :wink:
18. črc 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
doporucuju PROBIAN MIMI, je super pri prechodu na prikrmy, nam pomohl pri zacpe i nadymani.. jsou to probioticke bakterie, takovy prasek, prodavaji to v lekarne, je to asi 120 Kc za 15 davek.. nam to staci obden nebo kazdy treti den a uplna spokojenost :sunglasses:
18. črc 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu 777 taky jsem jí to radila.Já to teda malému dávám poctivě a taky jsme moc spokojení :wink:
18. črc 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lu777 : dneska si to zajdu koupit a vyzkouším
19. črc 2008 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek