5ti měsíční syn už 5. den nekakal. Je to normální?

ssaara
17. črc 2008

Mám 5ti měsíčního chlapečka,přes den kojím a navečer dávám kaši. Už pátý den nekakal. Je to normální?

abinka
17. črc 2008

ssaara -je to normální.Na koždkou změnu ve stravě může mimi takhle zareagovat.Nám pomáhá hodně švestkoý džusík od \hippu a taky mu dávám Probiam mimi to je prášek,který se dává do jídla a je na to aby miminko dobře zvládlo přechod na normální stravu 😉

vefa
17. črc 2008

nám to taky po zavedení příkrmu trvalo asi 5-6 dní než se vykakal, a naše doktorka tvrdí že se může stát že dítě občas nebude kakat i týden, že je to v pořádku. Pak se nám to srovnalo 😉

schwarzovka
17. črc 2008

ssaara: neboj, je to normální, ale pak se připrav na nadílku 😀 😀 a ten švestková džus, jak radí abinka je fakt dobrej....pomohl i mě 😀 😀

ssaara
autor
17. črc 2008

Jako správně vystrašená prvorodička jsem se informovala na pohotovosti,kde mi zdělili,že 5 dní už je docela dost dlouho a ať se zítra dostavíme k lékaři...

kim
17. črc 2008

Naše Dr.taky nechává max.5 dní!!!!Pak radí zavést kousek glycerinového čípku, aby to vyjelo 😉

schwarzovka
17. črc 2008

ssaara: fakt jo? no jde videt, ze kazdej doktor říká něco jiného.... 😠

monik76
18. črc 2008

Tak naše mudr říkala, že k ní chodí i chalpeček, který je třaba napíná i 14 dní než se vykaká. My jsme taky kakali víc jak po týdnu. A neměla žádný problémy, šlo ji to sama, sice to pak byla nálož, ale bříško ji netrápilo, nic.

ssaara
autor
18. črc 2008

Holky,díky moc za rady,už je naštěstí po problému. Od rána jsem střídala všechny rady : nahřívání plenky , masáž bříška , švestkovou šťávu , heřmánkovej čaj a dokonce kousek glycerinovýho čípku. Úsilí stálo za to - ani plenky nepobraly tu nálož 😀

abinka
18. črc 2008

ssaara:Tak to si mě s tou odpovědí Mudry docela zarazila.V porodnici i naše mudra říká,že děti můžou kakat i po týdnu.No ale po pravdě nikdy jsem to nevydržela ani tři dny a snažila se mu nějak pomoct.
no hlavně,že je vše OK 😉

lu777
18. črc 2008

doporucuju PROBIAN MIMI, je super pri prechodu na prikrmy, nam pomohl pri zacpe i nadymani.. jsou to probioticke bakterie, takovy prasek, prodavaji to v lekarne, je to asi 120 Kc za 15 davek.. nam to staci obden nebo kazdy treti den a uplna spokojenost 😎

abinka
18. črc 2008

lu 777 taky jsem jí to radila.Já to teda malému dávám poctivě a taky jsme moc spokojení 😉

ssaara
autor
19. črc 2008

lu777 : dneska si to zajdu koupit a vyzkouším