6,5m.-chutná mu bílý jogurt, ovoce a zeleniny moc nesní

ifiim
10. srp 2016

Ahoj, s prikrmy jsme začaly v ukončeném 4. měsíci, zacaly jsme zeleninou, postupně jsem přidávala nové druhy,zkousela různé kombinace. Střídala jsem kupované i doma vařené. Malá jedla v pohodě,az jsem se divila. Teď v 6,5m. tomu moc nedává, sní cca 1/4 skleničky a konec, to samé dopolední svačina (ovoce). K odpolední svačině má bílý jogurt a ten sní téměř celý (200g).

lv
10. srp 2016

zuby? jogurt je oblíbený od zavedení (trošku brzy), nebo třeba teplotou, není úplně teplej, ne? co růstový spurt?
Maso, ryby, to už máte zavedeno?

ifiim
autor
10. srp 2016

@lv zub zatím ani jeden. Jogurt vyndavam z lednice cca kolem oběda,aby nebyl úplně studený. Maso jsem dávala zatím jenom 2x a rybu ještě vůbec. V noci mi už malá spala asi od 3mesice celou noc,ted se budí tak 2-3x za noc s křikem na celý barák. Nevím,jestli to má souvislost s jídlem (ovocem-zeleninou)

lauranosi
10. srp 2016

Tak jestli se budí s křikem na celý barák, tak to je storpro zoubek 😀

lv
10. srp 2016

@ifiim taky tipuju ten růst zubů, jogurt není ohřátý, tudíž trošku ochladí a teplé bolí..

lv
10. srp 2016

zkus zeleninu v páře, nebo jen uvařenou, studenou..klidně na žužlání

ifiim
autor
10. srp 2016

@lauranosi v noci nakojim a je klid, snad bude brzy po tomto období

ifiim
autor
10. srp 2016

@lv tu studenou zeleninu vyzkouším. Ovoce ráno má taky "studené" a nejede jí. Pokud to je zoubek,tak se budu modlit,at už vyleze...

ifiim
autor
10. srp 2016

@lv @lauranosi Děkuji za reakce 🙂

bruckner
10. srp 2016

Naše beruška ze začátku také baštila zeleninu o sto šest, ale jakmile se objevily problémy s prvními zuby , nechtěla do pusy vzít ani jednu lžičku 😞 Teď už je to lepší ( máme 4 zuby venku - 9 měs. ) a studený jogurt jí leze nejvíc😃

alboo
10. srp 2016

@ifiim zuby. Jinak jogurt denne bych fakt nedavala. Spis než zavedeni jogurtu bych začala resit maso, rybu...

ifiim
autor
11. srp 2016

@bruckner
@alboo
Děkuji za reakce 🙂