6 měsíců. Co dávat k večeři?

8. dub 2022

Dobrý den..Co dávat malý k večeři? Ráno máme ovoce k obědu máme zeleninu,maso,kuskus nebo vejce...Můžu dát k večeři opět ovoce ? A střídat s polívku nebo zeleninou ? 🤔 Kase dáváme ale nechci ji to cpát pořád...

gdpr
8. dub 2022

Môj mal od 6m do 13m len kaše keď som mu dala niečo iné tak v noci sa budil od hladu alebo to nechcel vôbec... Teraz má už klasické suché večere ale myslím, že na kašiach nie je nič zlé (pokiaľ nemáš tie instantné práškové). A pri náhrade kaší treba dat pozor aby druhe jedlo bolo rovnako sýte čo asi ovocie nebude tak keď už by som to striedala skôr s polievkou.

novamamina
8. dub 2022

Nedávala bych na večeři ovoce. Spíš nějakou kasicku. Nemlecnou, mléčnou..

jjasmina
8. dub 2022

Já jsem dávala polivky, co zbylo od oběda, jogurt, pečivo

zelenaesmolda
8. dub 2022

@novamamina
kase se na veceri davat nemaji,jsou moc tezke

autor
8. dub 2022

@jjasmina pečivo ještě nemáme zavedené.. Jak píši 6m miminko

sanyy22
8. dub 2022

Já dávám občas kaši, někdy nějaký příkrm zeleninový, polévku co zbyde z oběda, a zatím vše v pohodě teď má 9.5m

novamamina
8. dub 2022

@zelenaesmolda já jsem dávala kolem šesté většinou nemlecnou kaši (není tak těžká) a pak kolem 8 když šla spát mléko. Ne že by dostala krupicovou s kakaem a šla hned do postele 😁

jjasmina
8. dub 2022

Jj naše malá to měla zavedeno s lepkem, proto píšu 🙂

me_druhe_ja
8. dub 2022

Pokud ještě nemá zavedeny lepek, tak bych davala různé zel polevky nebo kaši. 🙂 Ale jinak já osobně večeři zaváděla až poslední a déle: dlouho byli večer jen o mliku. 🙂

veroniqess
8. dub 2022

Večeři jsem zaváděla mnohem déle a dávala jen mlíko, nikam jsem s tím nespěchala