Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

7měsíční klouček najednou přestal skoro jíst 😞

tata85
20. bře 2018

Ahoj, měli jste někdo podobny problém? Synkovi je 6 a 1/2 měsíce a je takovej malinkej (spodních pár procent na grafu) a dlouhodobě rozhodně nejí svých cca 100 kcal na kg denně.

Začali jsme s příkrmy a všechno šlo asi 2 týdny v pohodě, akorát se postupně začal odstavovat od prsu. V posledních několika dnech ale začal jíist třeba polovinu toho, co před tím. Kaše jenom trochu, u UM se kroutí a prakticky celý den nechce. Pak, když mu asi hodne vyhládne, tak se napije, ale rozhodně objem nedožene. Vodu by ale chlemtal non stop 🙂. Prso ho skoro také nezajímá, jenom si cucne ráno nebo večer.

Jelikož je to naše první dítě, tak netušíme, co se děje. Neni to třeba normální, že je občas takový krátkodobý výpadek? Vzhledem k tomu jak (ne)roste tak nám to dělá celkem starosti.

Díky moc za jakýkoliv komentář.

jhoki
20. bře 2018

O nejedlictví svých dětí bych mohla napsat knihu. 🙂 Není nemocný, třeba rýma? Nerostou mu zuby? Tady na MK je skupinka "Máme doma nejedlíka". Tam poznáš, že je to docela běžný jev. Je to dost opruz, hlavně se člověk bojí, aby to nebyl příznak nemoci. Ale jsou děti, které prostě nejedí a kdoví, jaký mají důvod..

alemari
20. bře 2018

@tata85 určitě často koj v noci, jídlo přes den se upraví. Pokud bude pít od tebe, nic mu tu dobu než se znovu rozjí chybět nebude.

Sem začni psát odpověď...

Odešli