Absolutní nezájem o jídlo u 3 měsíčního dítěte

alena36
6. čer 2012

Chci se optat, zda jsem jediná, která má miminko, které od narození nemá chuť k jídlu. Situace je taková, že poslední dny nejí vůbec, pokud bych jí násilím nedolívala, tak by sama za den vypila asi tak 200 ml max. tato situace vlastně trvá od narození, proto jsme na UM, protože se ani nechtěla přisávat. Zkoušela jsem různé flašky, různá mlíka - nic. Buď řve už před krmením, kdy jsem se jí flaškou ani nedotkla, nebo začne brečet po 1 loku nebo savičku válí v puse, jakoby ani neuměla sát. Jediný čas, kdy je ochotna se napít je půlnoc z celýho dne. V nemocnici jsme byli, masivní reflux nemá, slabý možná, na ABKM jsme testováni nebyli, ale žádnou vyrážku nebo průjem nebo něco takového nemá. Jinak je v pořádku - echo srdce, EKG, EEG, sono břicha, krev, moč - vše negativní. Již používám antirefluxní BEBA AR a Helicid.
Už jsem s nervama v háji - zítra nasazuji zase sondu, abych jí netrápila stříkačkou.
Díky za jakýkoliv názor, co by to mohlo být.

katka37
7. čer 2012

myslím si ,že tohle by měli řešit hlavně doktoři ,proč s ní nic nedělají ,tohle přece nejde ☹

takyja
7. čer 2012

@alena36 To by asi chtělo hospitalizaci a pozorování, vyšetření. Je mi to líto, ale asi ti tady neporadíme. ☹ Já mám teda taky nejedlíka, ale tohle neznám.