Alnatura kaše nemléčná rýžová. Dá se koupit v DM drog.?

luci_enka
23. říj 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli se v Čechách dá v DM drogeriích koupit rýžová nemléčná kaše značky Alnatura.

Sháněli jsme ji zatím jen v jedné DM, ale prodavačka nám řekla, že se do Čech nedováží (my jsme ji dostali od kamarádky, která ji koupila v DM v Německu).
Tak chci vědět, jestli si náhodou prodavačka nevymýšlela 😝 nebo jestli je to pravda, že se v českých DM nedá sehnat... 😕

Díky moc! 🙂

soanpe
24. říj 2009

poptej se přímo zde http://www.dm-drogeriemarkt.cz/

petka80
25. říj 2009

Luci - je to klidně možný, já znám od Alnatury jen jáhlovou a špaldovou. Ale nemléčnou rýžovou vyrábí myslím Hipp.

zlatouch
25. říj 2009

luci - trochu mimo tvuj dotaz, Nestle dela instantni ryzovou krupicku (sáček, 190g, cca 30 kč), myslím, že to bude úplně to samé, akorát teda není bio. A pak taky plno kaší, i bio, maji ve zdravé výživě, takže když neseženeš, možnosti stále jsou 😉

luci_enka
autor
25. říj 2009

holky, diky moc za odpovedi..
problem je, ze nase dite moc jine kase nechce 😝 ta alnatura ryzova nemlecna je takova jinaci nez ostatni nemlecne ryzove (supinky ryze, trosku tmavsi, ne uplne bila, uplne bez chuti) - zkouseli jsme Hami a Nestle Moje prvni kase ryzova nemlecna (ta mi teda chutnala! 😀 ), ale nasi slecne to uplne moc nejede jako ta alnatura.
jeste budu dneska v jine DM, tak se zkusim poptat, ale vypada to, ze maji fakt jen ty spaldove a jahlove..

dvojka
25. říj 2009

taky jsem viděla jen špaldocou a jáhlovou.Koupila jsem tedy jáhlovou,ale malá mi to nejí 😒
A co od Nutrilonu rýžová?Vlastně si nejsem jistá jestli dělaj nemléčnou. 😒