Betonuju malou Nestlé rýžovou kaší? Jakou dáváte kaši?

marcii
28. říj 2008

Ahoj holky,
je možný, když dávám Nestle rýžovou kaši tak ji to betonuje? Je to pár dní co má problém se vykakat, trápí se u toho. Začaly jsme s příkrmama později a kaši dávám asi 12 dní, jakou dáváte kaši? Jinak baští samou zeleninu, nevím z čeho by to mohlo být...

radka.m.
28. říj 2008

ahoj
marcii,kaše určitě betonuje a obzvláště rýžová,ta staví,když mají děti průjem,tak se doporučuje právě rýžová kaše.

marcii
autor
28. říj 2008

myslela jsem, že když ji doporučují od 4 měsíce a jí chutná....a jakou používáte vy?Spíš jste používali? 🙂

radka.m.
28. říj 2008

my jíme kaše k večeři doted,když byl menší,tak jsme jedli taky rýžovou,ale dávala jsem mu pokaždý k tomu po lžičkách ovocné štávičky,právě kvůli té zácpě a tak jsme se toho vyvarovali.

nensy
28. říj 2008

jo tak rýže betonuje ale nám se to naštěstí nestalo.tak já používám sunarku a mají i krupicovou ne rýžovou

markytkaaa
28. říj 2008

Ahojky,
my jsme na Sunárkách a musím jen a jen chválit 🙂
Malý je zbožňuje! a tatínek teda taky ... 🙂
Používáme nemléčné - na huštění mlíčka přes den a mléčné na noc 🙂

nensy
28. říj 2008

jo tak mi jsme taky na sunarkách a taky si nemužu stěžovat.tedkon máme na dobrou noc medovou a ta je krupicová ne rýžová a je fakt výborná 😀

lennis
28. říj 2008

Marci, Nestlé má i na dobré zažívání se švestkama, ale nevím od kdy, používala jsem nestlé a hipp. Tam je dobrá na prdíky jablečná s fenyklem, ta nám teda zabírala. Teď máme i jednu do Humany a taky jsou dobrý. Dávám občas k večeři. Malý jí už vše, ale pro obmněnu někdy dostane kaši.
Dávala jsem švestkovou šťávu do rýžových kaší - prodává Hami v lahvičce. Pak problém se stolicí nebyl, nebo do kaše můžeš dát rozmixovaný ovoce nebo přesnídávku 😉

marcii
autor
28. říj 2008

máte zkušenosti třeba s pohankouvou nebo jáhlovou,,nevím.Něco, kdybych ji nechtěla kupovat tyhle Sunarky, Nestlé a pod.....Dík

marcii
autor
28. říj 2008

lennis dík,,,asi budu muse pokoupit švestičky

radka.m.
28. říj 2008

holky,ty od nestlé se už přestaly vyrábět,takže pokud nemají v lékárně ještě staré zásoby,tak je neseženete.a kdyby jste na ně narazili,tak se koukněte na datum trvanlivosti,protože ta poslední série má trvanlivost do 23.listopadu.oni dělali 3 druhy-proti zácpě,proti průjmu a pro dobré zažívání na dobrou noc,tu pro dobré zažívání jsme používali,mioc nám chutnala,tak mně ted mrzí,že ji přestali vyrábět,ale najeli jsme ted od nestlé na sedmizrnnou,ta nám taky šmakuje.

kijonkova.k
28. říj 2008

marcii:Já kupuju různé instantní kaše-kukuřičnou,jáhlovou,pohankovou...,jsou nemléčné,ze začátku jsem je dělala z odstříkaného MM,teď je dělám ze sunaru.Je to bez cukru a bez různých aromat,občas přidám banán,jablko nebo trošku přesnídávky. 🙂

marcii
autor
28. říj 2008

paráda,,,díík

blueapple
1. črc 2010

ahoj všichni, holky poraďte prosím ! Ve zdravé výživě jsem si koupila rýžovou jemnou krupičku. Není tam ale návod jak kaši z ní připravit. Dává se do mlíčka - jako zahušťovadlo nebo se musí vařit ??? Díky moc za radu.
😀

bufina
1. črc 2010

Ahoj, tak my kupujeme různý kaše. První malej měl vanilkovou od Nutrilonu, pak jsem koupila taky vanilkovou Babylove z DM, akorát že sem si krabicu přečetla až doma a bylo tam že obsahuje lepek. Sem to vzala automaticky od 4. měsíce, tak jsem to v obchodě nestudovala. Radši sem ju teda schovala na později. Teď mu moc chutná Sunarka rýžová se skořicí. Máme i čokoládovou s pomerančem, ale tu jsem mu dala zatím 2x a pokaždé potom blinkal, tak nevím jestli je to jen náhoda, nebo mu nějak nesedí.

blueapple
1. črc 2010

bufi, to jsou ale ty instantní, že jo. Ty mám také, jen to občas chci proložit nějakou jinou, neinstantní, moc malému chutná rýžová z rýže a jahelná. Jen s tou krupičkou nevím, příště se tam zeptám, jak se to dělá, návod tam není, tak potřebuju poradit, jestli se ta rýžová krupička vaří. Normální krupička ano.
😝