Blinkáme. Můžem jíst novou várku?

denousek
22. únor 2008

ahoj maminky prosimvas o radu......
mam malo mleka a tak dokrmuji bebou ale nevim kolik toho za den muze....ted vecer mi nejak syn blinka....no lepe receno vypil mlicko z flasky a pčiknul si a vse bylo venko ale fakt vsechno..uplna potopa....tak jsem ho prevlikla a za pul hodky si zase ubliknul zrovna sem mu uvarila novou davku kdyz vsechno vyletelo ven....a on by jedl ale muze jist??kdyz ublinkava?,tak hlady ho trapit nemuzu ze...jeste problem nemel papame bebu H.A. a jak ji dopapame tak koupime uz jen obyc...
tak co myslite muzu mu dat novou uvařenu varku??

dekuji za pochopeni ze pisu sem ptz dr.uz se asi nikam ted nedovolam..tak paa predem moc dekuji za kazdou radu..

bramburka
22. únor 2008

já bych počkala, než začne plakat, třeba hodinku!

bramburka
22. únor 2008

ono se to nezdá, ale zkus vylít zkusmo 10 ml na plínu - je to louže jako hrom, všechno to nebylo určitě, to by musel dávit a zvracet, při ublinknutí vytéká mlíko co se vrací ze žaludku.

denousek
autor
22. únor 2008

no on neublinknul on prave pčiknul a fakt strasne velky kolo na plovoucce....tak jo tak pockam nez zacne plakat...dik ale spis me i zajima jestli ho umelou vyzivou nemuzu predavkovat... 😒

bramburka
22. únor 2008

prave bych radejc pockala, hlady neumře, když začne plakat udělej tak poloviční dávku, ale víš co, spis se ti vzbudí za 2-3 hodky a das normoš dávku, bude to lepší. Kdyby tam něco v žaludku bylo, mohla bys ho zabetonovat 😉

jejke
22. únor 2008

Ahoj, ja len že tu píšu niečo podobné...mrkni 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

alami
22. únor 2008

denousek - ja myslím, že mu nesedí tá beba, aj môj syn z nej takto vracal. To že je HA je v poriadku, ale to že je to beba... Skús zmeniť typ mlieka, kúp napr NutrilonHA. Ale to ti asi dnes večer nepomôže, však? Ja by som mu dala brušku oddýchnuť, skús mu urobiť prestávku v papaní čo najdlhšie. Keď už bude moc hladný, tak mu daj len tvoje mliečko, radšej častejšie po troške, koľko máš. Alebo ho zasýť čajíkom s cukrom. Po tom vrackať nebude.Ak nemáš detský čaj, daj len vodičku s cukrom. Bebu by som viac nedávala, je ťažká, mnohým deťom nesadne!! Určite zmeň mliečko!! Držím palce, nech to cez noc dáko vydržíte.

kamilecka
22. únor 2008

Podla mna mu bolo vela a netreba mu davat zasa viac papat aj ked sa povrackal. Male deticky toto robia aj ked sa im dostane pri papani vzduch a ten vzduch vytlaci aj to mliecko ktore potom ide do zaludka,je to normalne a tiez moze to byt z toho mliecka,my sme tiez skusali davat ine ako materske mliecko a mi z toho vracal.

denousek
autor
22. únor 2008

bramburko on uz to vyblinkl tak v 9 a v 10 si jen zase trosku ublinkl vis.....a on nespinka ale kouka na nas muj s nim lezi na gaucu a ,,povidaji si,,

alami to nevim zda mu vadi primo beba jeste z ni problemy nemel ale vazne to neslysim poprve ze je naprd...a H.A. uz brat nebudem to mame jeste z porodnice prej to davaji vsem DR nam rekla ze muzem prejit na obyc tak uz ji mame i koupenou,..jinak fakt problemky zatim nebyli akorat ted mame tuzsi hovinka ale to je pry z UM normalni a pomahame kakat trobuckou..a hovinka jsou takovy zeleny nevim jak to..

a cajik mame detsky vcera jsme meli fenyklovy dnes hermanek a zitra mame pro celkovou pohodu 😎

bramburka
22. únor 2008

no ten cukr bych teda nedavala...je hrozně malinkej!

denousek
autor
22. únor 2008

no cukr radsi ne-e.... v nedeli mame teprve 2 mesice 😎

f.nina
22. únor 2008

Ahojky,když měl malej tak 2 měsíce tak jsme taky přešli na UM a taky jsme měli stejnej problém.Když jse napil tak začal blinkat stylem že to šlo proudem.Nakonec jsem zjistila že se jenom přežíral a žaludek to nezvládnul 😅 😅 😅 tak být tebou zkusím dát menší dávky a uvidíš a stoprocentně pokud miminko začne blít tak v žádné případě hned zase nestrkat flašku do pusi ale min. hodinku počkat(rada od mudr.)

f.nina
22. únor 2008

Zkus jsi představit že se pobliješ a pak se něčím máš cpát 😉

denousek
autor
22. únor 2008

heee f.nino no rikam e to z neho vyslo tak o pul 9 a ted usina na gaucu...tak uz by mohl dostat no..uvidim jak ho prenesuu zda se vzbudi no..ale dekuji

denousek
autor
22. únor 2008

holky...muj mimous usnul tak v pohode..povedlo se mi ho i prenest do postylky tak mu dam jak se vzbudi ale fakt sem mela strach kdyby rval hlady tak nevim co s nim tak pa

melani
23. únor 2008

ahojky bacha taky litaji virozy a zacatek je zvraceni mimco ani nema teploty..pak prijde prujem..
🙄

denousek
autor
23. únor 2008

no ja doufa ze to ma z té beby no..

jahodka11
23. únor 2008

denousek, my sme mali podobny problem, ako sme zacali dokrmovat, maly papal kazde 2 hodiny a grckal a mal aj hnacky..zevraj bol prejedeny a musela som to natiahnut na kazde 3 hodiny a mame klud....myslim, ze ked takto grckaju a potom placu, moze ich aj zaha palit a su z toho nervozne, skus sa s nim nejako rozpravat a ukazovat mu hracky a mojkat si ho a daj papat az o taku hodinku...zaludok si musi oddychnut...🙂

denousek
autor
23. únor 2008

JAHODKA JA SEM DNESKA KOUPILA UZ NUTRILO SNAD T BUDE LEPSI....ale dekuji

jahodka11
23. únor 2008

denousek, my papame tiez nutrilon.......aj nas testovali, ci nie je alergicky na bielkoviny kr. mlieka, ale nie je.... chvilu sme papali kvapky biogaya, ale my sme mali aj hnacky.....co sa vas nastastie netyka 🙂

denousek
autor
23. únor 2008

jojo to netyka nahodou ja sem od naroeni synka rada jake mam zlaticko..zacalo to uz v porodnici...z pokoju se ozval plac miminek ktera celou noc proplakala a ja uz jsem si rikala jake mam hodne miinko ze celou noc sp a tak je to dopsud...na navstevach je hodnej,celou noc pekne spinka,jako papa ale asi 2krat az 3krat a to tak ze se jen napapa a zase pekne spinka dal... netrpime na prdiky,na boleni,a vecer kdyz usne tak dokaze spat treba 6hodin...no proste zlatousek kterej pasl konicky jeste kdyz mu nebyl ani mesic...za 4 dny mel mesic a mam krasnou fotku v albu jak drzi hlavicku...mam pocit ze mam uplne dokonaly miminko,ale to asi kazda maminka ze..
tak ted kdyz se nemuze vykakat sam-nebo se mi to aspon zda mozna kdybych ho nechala tak se stihne vykakat ale ja mu spis driv pomuzu 😅
no zkratka kdyz mu tet nec je tak jsem z toho vedle tak snad mu ten nutrilon sedne,,
a co si myslis o jakemsi ntrilonu extra .bylo tam napsano ze diteti da delsi pocit zasyceni,,,no aby to prave nebyl jen ,,pocit,, a pak neprestal kvuli tomu ubyvat na vaze co,proto jsem vzala ten obyc...

xjanex
23. únor 2008

Tak my používali Nutrilon extra asi dva měsíce a můžu říct že jsem byla spokojená,malou nebolelo vůbec bříško a na váze přibírala perfektně,jen si nemyslím že platí to delší zasycení,malá mi jedla po třech hodinách,i když jsme měli jiné UM 🙂

elly
24. únor 2008

Ahojky..muj syn me stejny problem...nejdriv jsem mu UM zahustovala specialnim pridavkem..a pak mu zacala kupovat uz zahustenou UM....bylo to pro nej lepsi i lepe spinkal a nemel krece. No urcite se to vyplatilo. ted mu bude 6 mesicu..ale stale ho musim nechavat radeji 2 odrihnout...pak me nic neblinka. On mel sice od narozeni problemy s travenim..ale ted uz je to fajn.
Zkus proste zahustenou UM.... 😉

jahodka11
24. únor 2008

denousek, neviem, nutrilon extra som nekupila ani raz, myslim, ze je to len reklamny tah a bohvie, co tam je, aby babo vydrzalo dlhsie napapane....mne uplne postaci, ked vydrzi 3 hodiny 🙂

denousek
autor
25. únor 2008

no taky si myslim ze to delsi zasyceni je jen klam a jen to stoji vic ale je to stejny no....
tak jak ja sem kupovala ted klokanku na na netu byla na jednech strankch klokanka chcco go 2007 a go 2008 prej novejsi design a byla uuuupplnneee stejna ale o 50kc drazsi tak sem si naivne obednala tu novejsi a jak prisla tak na krabicce neni ani slovo ze by jAKO BYLA 2008 Tak myslim ze kdybych si vzala tu 2007 tak mi stejne prijde to stejny.....
obchodnici to zkousej no......