Bolest bříška po kaši. Může být malá alergická?

odetka
23. únor 2008

Nemate taky nekdo tento problem? Ja kdykoliv dam male k veceri kasi, tak je celou noc zle. Budi se a breci a je videt, ze ji boli brisko. Uz jsem vyzkousela ruzne znacky. Kdyz ma k veceri treba jen jogurt nebo pudink, tak spi krasne celou noc. Ale kase by potrebovala, protoze je hubena jak zizala. Vazi jen 7,4 kg. Doktorka nam rekla, ze by se mohlo jednat o alergii na bilkovinu kravskeho mleka. Ze mame zkusit varit nemlecne kase. Ale ja si myslim, ze to asi ne. Vzdyt kdyz ji varim pudink, tak to delam z Nutrilonu a tam je taky kravske mleko, stejne jako v mlecnych kasich, ne?

panenkamalenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
23. únor 2008

odetka: my jsme najeli na kašičky teprve před dvěma dněma..dělám hodně řídkou od Nutrilonu..zatím jen rýžovou..na prdy trpíme pořád..tak se toho taky bojim..ale zatim mi to přijde stejný 😕

panenkamalenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pietra81
23. únor 2008

Odetko, já mám taky pocit že Bára nějak špatně snáší příkrmy... Dávám jí kaši už asi měsíc a je pravda že se jí hodně zhoršilo spinkání. Budí se okolo půl čtvrté a do rána jen kňourá a moc nespí. Byla jsem s ní teď pár dní v nemocnici a tam jsem jí kaši na noc nedávala a spala úplně ukázkově.Hm, zkusím na pár dní vysadit, to mi nedošlo že by to mohla dělat kaše. kupuju Nutrilon a Nestlé rýžovou mléčnou...

panenkamalenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
yenn
23. únor 2008

Odetko, klidne tu nemlecnou kasi vyzkousej, zato nic nedas a uvidis. Ja davam malemu jen nemlecne kase, delam je z vody a v pohode. Nejlepe ryzovou bez prichute, tam neni cukr

odetka
autor
23. únor 2008

pietra81: me taky nejdriv nenapdalo, ze by to mohlo byt po kasi. Myslela jsem, ze to jsou zoubky. Tu nemlecnou kasi zkusim. Uz jsem koupila od Sunarky ryzovou bez prichute a zkusim ji udelat jen do kojenecke vody. Tak uvidim. Snad se dneska vyspime.

xjanex
23. únor 2008

Ahoj,moje malá už baští příkrmy asi měsíc,zatím bez problémů,zkoušela jsem taky dávat večer kaši a to jsme neuspěli 😒 ,koupila jsem od Sunarky rýžovou a malá ji vůbec nechtěla,tak jsem to zkusila po týdnu znova a zase nic,vůbec jí nechce jíst,tak to asi nechám být,jinak jí vše chutná a před spaním má Sunar plus 😝 ,jinak už jsem taky slyšela od několika maminek že jejich děti ty kaše snáší celkem špatně,bolesti bříška,jsou po nich stejně hladové a budí se,samozřejmě každé mimčo to snáší jinak,tak se to nedá brát moc vážně,asi se musí zkoušet a zkoušet 🙂

susik77
23. únor 2008

ahoj, ja som zistila tiez, e malu po ryzov. nemliec. kasi, ked jej urobim s nutrilonom na noc boli brusko a nemoze spinkat. uz ovela lepsie spi, ked jej dam na noc nutrilon a dalsi, ked sa zobudi-inak este trochu kojim-takze tym nutrilonom na noc sa viac zasyti ako mm 😉

vrtule83
23. únor 2008

tak já malé dávala rýžové kašičky od nestlé (jiné už jsem pak nezkoušela) malou bolelo bříško že pak plakala v noci i přes den, jsem ji vysadila a je klid. Stejně mi vynechala jen 1 krmení ze ctyř na tři. Několik krabic mi tu zbylo (i jiných složení) jednou je zase vyzkouším, ale rýžovou už ne.

karotky
23. únor 2008

Holky.................zkuste do těch kaší kápnout trocho oliv.oleje. 😉

sisstin
26. únor 2008

tak já už jsem kaše vypustila..malýmu sice chutnaj..ale má po nich nehorázný bolení a nekaká 😠 Dr. mi řekla, že mu je mám dávat, až se mu ustálí zažívání..a nebude mít prdy..na který trpíme od narození 😒

gabca1
26. únor 2008

sisstin - přesně tak, dala jsem jí 2x, Nutrilon rýžovou, to jsem jí ještě víc naředila než bylo v návodu a nemohla se 2 dny vykakat a hrozný bolení bříška ani nemohla usnout. Prdy máme také stále 😠

kacka79
26. únor 2008

Tak nám je 8 měs a stále kaše moc nedáváme, taky po nich máme bolení. Když už tak jedině jako dopolední svačinku, to jak přes den divočí, tak je to ok, ale před spaním v žádném případě... 😒 Taky máme od mala problémy s bříškem, zajímavé je že zeleninu, ovoce, jogurty a vše ostatní snáší dobře..no u nás kaše není povinná, máme 10kg 😉

gabca1
26. únor 2008

kačko - tak to jsi mě potěšila, že ostatní snášíte dobře. Budeme začínat s příkrmy tak se toho trochu obávám.

janulas
26. únor 2008

odetka....ahojky, dávala jsem rýzovou nestlé taky k veceru a mazec, celou noc mi oba nespali, ale dávám ji ted v poledne a je to o.k., v noci nemají tak rychlé zazívání a budí je to 😉 zkus ji dávat drív 😎

kacka79
26. únor 2008

gabca, nám vadí fakt jen ta kase..jinak dlabeme vše co můžeme a v pohoděěě.Jen se nám po příkrmech upravilo kakání a já jsem za to ráda, dřív byl pos... po každém kojení a od 6 měs nekojím a přikrmujeme a kakáme hezky 1 x denně

chlupka
26. únor 2008

Jo, tak to malému už kašičky nejedou,nevíte o nějaký která je fakt dobrá? ten můj raději hamánky, desertiky, piškotky a tak 🙂

gabca1
26. únor 2008

Kačko - už se těším na příkrmy 🙂, kašičky je škoda, hrozně jí chutnala, ale co se dá dělat... 😖

odetka
autor
28. únor 2008

Tak jsme to nakonec vyresily obycejnou detskou krupickou rozdelanou v sunaru. Vcera jsem ji dala na noc a uplne v pohode. A male chutnala mnohem vic, mohla se po ni utlouct. A pak, ze ty instatni kase jsou lepe stravitelnejsi. Jen jestli to neni jen kec, aby se vic prodavaly? Driv prece taky zadne takove nebyly a davala se miminkum obycejna krupicka.

gabca1
28. únor 2008

odetko - fakt? 🙂 Asi v těch instantních je kdoví co....

odetka
autor
4. bře 2008

Normalne fakt. Uz davam asi tyden obyc. krupicku a uplne v pohode. Nekdy ji to ochutim treba presnidavkou nebo ji do toho nastrouham jablko nebo banan a spinka krasne az do rana.