Bude mi k něčemu tento kojící polštář 180x35 cm?

zuzacek26
20. lis 2014

Holky, moc prosím o radu. Protože mě strašně bolely záda, objednala jsem si polštář viz fotka, že s ním budu hlavně spát, po 14ti dnes mi přišla tato obluda - má 180 cm na délku, 35 cm šířka, je všude stejně široký, jde dát uplně do rovna nebo svázat. No každopádně spát se s ním určitě nenaučím, je prostě obrovský a je nás v té posteli i s manželem strašně moc 🙂 i pod hlavu je to vysoko. No a já teď přemýšlím, jestli si ho nechat pro kojení (ještě nikdy jsem nekojila, takže nevím), jestli je tento typ na to vhodný, když jsem si ho obtočila kolem sebe, tak myslím, že i to miminko bude strašně vysoko a hlavně se s ním určitě nikam nevejdu, např. do křesla. Proto mě zajímá, jak jste byly vy spokojené s takovýmto typem? Uvnitř je duté vlákno.

denyzuza06
20. lis 2014

určtě bude mit nekde zip a bude se dát část náplně odebrat. já mám doma jen kuličkový a ten se přizpůsobí, byla jsems nim dost spokojená ale pravda je že tak veliky asi není 180cm je hodně

zuzacek26
autor
20. lis 2014

No a teď mě napadla spásná myšlenka :D kuchám z toho to duté vlákno, už mám igelitku venku, tak třeba to bude lepší, když toho půlku vyndám 🙂

ladie
20. lis 2014

@zuzacek26 teda, to je ale velká kráva 😕 Já jsem měla/mám klasický plněný kuličkama a nedám na něj dopustit.

zuzacek26
autor
20. lis 2014

@denyzuza06 no vidím, že nás to napadlo současně 🙂 je to dost, ale já právě zvolila tyto parametry kvůli tomu spaní, poradila mi to paní, která je prodává... ale teď jsem zkoušela si s ním sednout do křesla a zase je fakt, že si můžu dát kus za sebe o něj se pohodlně opřít a ještě mi pak dost zůstane pro miminko, tak uvidíme, jestli nakonec poletí z domu nebo ne 🙂

zuzacek26
autor
20. lis 2014

@ladie a jaký je klasický? jaká délka, případně je zanutý?

zuzacek26
autor
20. lis 2014

holky mě zase právě láká z toho dělat to hnízdečko pak pro mimčo, když se do dá na půl je to 90 cm, a to už taková hrůza není 🙂 akorát jak říkám, chybí mi ty zkušenosti, páč ještě mimčo nemám, tak proto konzultuju, jestli ho poslat zpět nebo ne... ale je fakt, že jsem se ho lekla, ale právě jsem na ten e-shop psala, že ho chci především ted pro sebe na spaní a doporučili tento a jak jsem ho vybalila, jsem se docela lekla 😕

ladie
20. lis 2014

@zuzacek26 je zahnutý, délka bych řekla tak 140 cm (tipuju. Když ho tahám, tak je rozhodně menší, než já s 164 cm 😀 ). Mám i pytel kuliček a dosypávám/ubírám podle nálady.
Teď se o něj u TV na gauči rveme celá rodina. Zajímalo by mě, jestli ho pak ukořistím na kojení, až se druhý prcek narodí 😀
Kupovala jsem ho před x lety za pár korun na bazaru (nebyla jsem si jistá, jestli využiju) a nedám na něj dopustit.

ladik1
20. lis 2014

Záleží - já měla skoro ten samý a nešlo mi to s ním, dala jsem ho kamarádce a ta bez něj vlbec nekojí 😀

zuzacek26
autor
20. lis 2014

@ladik1 asi to fakt bude chtít zkusit a rozdat nebo prodat až potom

zuzacek26
autor
20. lis 2014

teď jsem si u kamošky zkoušela takový ten malý, to účko z paměťové pěny, a ten je teda skvěle skladný, ale zase to miminko je podle mě daleko od prsu, říkala, že si musela dávat noho přes nohu, aby to k něčemu bylo. 100 lidí 100 chutí asi 🙂

susana26
20. lis 2014

Ahoj, pokud máš velké bříško, určitě ho využiješ 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru