Budit nebo nebudit kojence na ranní mléko?

monita89
6. srp 2018

Zdravim
Mam dotaz mam syna 9,5 mesice mam ho budit na rani mleko nebo mu ho dat az se sam vzdi a rekne si? Narodil se o dva tydny drive proto jsem ho budivala a stale ho okolo 6 budim.

v_erunka
6. srp 2018

Malá je o 16 dní dřív a nebudím na žádné jídlo asi od pátého (možná šestého) mesice. Oni si řeknou 🙂 a ráno bych nebudila vůbec. Buď rada, že spí 😉

monita89
autor
6. srp 2018

On se nekdy sam vzbudi treba v pul 6 a nekdy zase treba az v pul sedme. Proto jsem byla zmatena a nevedela jestli budit nebo ne 😊

v_erunka
6. srp 2018

Kdyby měl hlad, tak se vzbudí dřív 🙂 nech ho a uzij si klid 🙂

monita89
autor
6. srp 2018

Super diky za radu 😊

kittyy17
6. srp 2018

Spokojeně spící dítě se nebudí, a hlavně nebudit v noci, ani kvůli medicíně, leda by měl horečku. Neznám nic horšího než vyrušit dítě z hlubokého spánku. Můj ctyrletak mě ráno v sedm posílá do prd..e, když ho budím do školky....

leniczka23
6. srp 2018

rozhodne nebudit, naprosta blbost budit. Az bude mit hlad vzbudo se sam😉

andyskr
6. srp 2018

Taky jsem nebudila.. podle mě se vzbudí pokud mají hlad a řeknou si. A aspoň se pořádně vyspí.

mku
6. srp 2018

Ja mam syna narozeneho na 37+0, od pul roku je bez UM, ji jen na lzicku a na jidlo nikdy nebudim... vstava kolem sedme a pak proste v klidu nachystam snidani. Vecer si da mezi 19 a 19:30 veceri a jde spinkat. Uz je mu rok, ale toto praktikujeme od toho pul roku..