Kde sehnat kvalitní maso? České Budějovice

marketa999
10. lis 2017

Maminky poraďte, kde v Českých Budějovicích sehnat kvalitní maso na první zkoušení?🙏

dolve
12. lis 2017

Zkusila bych Grunt u náměstí, tak se dá s nimi i celkem dobře domluvit, když nebudou mít zrovna danou věc na krámě. Já ho tam pro prcka beru, ale to teda pálka...

slimacikmia
12. lis 2017

Že vraj v terne v sekcii mäsa máte produkty od múúú (písecké uzeniny), vždy chodím do múúú a vždy som tam spokojná s kvalitou ;)
http://www.muuupisek.cz/#prodejny
Do gruntu sme prestali chodiť práve kvôli kvalite... Ale ja som z Prahy.

dolve
12. lis 2017

Nevím jak v Praze, ale třeba já sem v ČB spokojená. Pořád když to srovnám obchoďák a Grunt tak není co rozmýšlet 🙂

slimacikmia
12. lis 2017

Ono môže byť, že v ČB je to lepšie v grunte, rovnako môže byť náhoda, že sa mi 3x po sebe stalo, že som tam kúpila mäso a na druhý deň som ho vyhodila, napr. nejakú tú ich šunku najvyššej kvality, alebo kura atď. Do tej doby sme boli s výrobkami spokojní a kupovali sme len tam. Proste sa niečo pokazilo v pražských gruntoch. Známa tam tiež kúpila kozie mlieko a keď ho doma otvorila, tak ho mohla vyliať...a to je celkom drahá záležitosť. Neviem ako to majú teraz, možno je to už zase ok. Treba skúsiť...

dolve
12. lis 2017

Ono to asi opravdu bude lokální, protože si pamatuju, že na kuřeti byl dodavatel z JČ.

Na druhou stranu v Praze asi jinak s možností koupě lepšího masa asi problém nebude 🙂 na rozdíl od ČB kde je výběr katastrofální a blížící se nule :D