Červené fleky po ovocném příkrmu, mám ho dál dávat?

kasiopea
29. črc 2012

Malému je 6 měsícu a už měsíc mu dávám na oběd zeleninový příkrm,ted po měsíci jsem chtěla začím s odpoledním ovocným příkrmem.Včera jsem mu dala od hami první lžička hruška, když měl v sobě 1/4 skleničky začal mít na tváři kolem očí červené skvrny.Tak jsem mu to už nedávala,po půl hodině skvrny zmizely, tak jsem mu zase dala pár lžiček a opět se fleky opakovaly,tak hrušku dojedl manžel:o)) Dneska jsem mu zkusila dát opět od hami první lžička jablka a opět červené fleky.Zdá se mi ty hami příkrmy celkem kyselé,i malý se u toho šklebí :o))můžu mu ty příkrmy dávat když fleky zmizí a nebo raději ne,poradte.Děkuji

marecek4
29. črc 2012

nedávat a zkusit znovu až třeba za měsíc dva a uvidíš

anetadr
29. črc 2012

Zkus mu udělat ovoce sama doma - vždy jeden druh, tři dny počkej a když to bude v pořádku, tak můžeš přidat další (i klidně dohromady s tím, co máš již ozkoušené). Nemusí být alergický na vše co příkrm obsahuje, takhle zjistíš na co konkrétně reaguje a tomu se pak nějaký čas vyhýbej - po čase to můžeš zase zkusit - většinou se reakce s věkem ztrácí - tedy co se takto malých dítek týče. Tak přeji, aby bylo líp🙂

slundo
29. črc 2012

Tak 2 měsíce raději počkej, asi mu tam nějaká složka vadí. Jen přece je ještě malej a tak může reagovat citlivěji. Zkus třeba banán a nebo mu jablíčko trošku povař. Určitě se to s věkem ztratí

milmic
30. črc 2012

Zkusila bych uvařit domácí a pokud se to bude opakovat, počkat nějakou dobu a opatrně zkusit znovu.

bashule
14. srp 2013

Ahoj, můžu se zeptat jak to dopadlo časem? Malé je půl roku a děje se jí to samé po ovoci, kromě banánu. Díky moc za odpověď