Chtěla bych Vás požádat o vyplnění dotazníku

h_hanakova
9. kvě 2014

Dobrý den budoucí maminky,
jsem studentkou 3. ročníku Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, oboru Porodní asistentka. Tímto bych Vás chtěla požádat o vyplnění mého dotazníku, který je součástí mé závěrečné bakalářské práce. V ní řeším problematiku Kouření v těhotenství. Tento dotazník je zcela ANONYMNÍ.

Zde najdete odkaz, na kterém můžete dotazník vyplnit:
http://40605.vyplnto.cz/

Děkuji za Váš čas a spolupráci 🙂

anetadr
9. kvě 2014

Vyplněno, jen by asi mělo být zdůrazněno, že jde o dotazník pro těhotné ženy - i když píšete, že zdravíte budoucí maminky, já jsem to nebrala jako důležitou informaci (a to jsem to poctivě četla🙂) a na tomto webu je hodně snažilek i maminek, co žádné miminko momentálně nečekají 😉

lucyanek
9. kvě 2014

Mám ráda dotazníky 😀 Jdu vyplňovat 😀

vlocka1984
9. kvě 2014

tak hotovo 🙂

kacikaci
9. kvě 2014

vyplněno

domca89
9. kvě 2014

Hotovo... 🙂

lrg
9. kvě 2014

Vyplněno, ale přijdou mi zvláštně postaveny některé otázky (např. Může těh.žena kouřit? Může přece třeba skočit z mostu, když na to přijde) a já jsem se třeba v odpovědích nenašla. Byla jsem kuřačka, po otěhotnění jsem nedokázala přestat ze dne na den, takže asi ještě měsíc jsem kouřila a pak přestala úplně, takže možnost kouřila-nekouřila-příležitostně mi nepasuje ani jedna.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru