Co dávat na svačinku 7měsíčnímu dítěti?

karolajn
23. črc 2014

Nějak mi docházejí inspirace co dávat malé na sváču. To je pořád ovoce nebo zelenina, jogurt bílý, kaše, přesnidávka. Poradíte ? 🙂 🙂 🙂

lv
23. črc 2014

jogurt s ovocem, marmeládou, to už jsi taky asi zkoušela..kus vařené zeleniny do ruky? vydrž ještě tak 2m, a už to bude i chlebík s máslem, lučinou apod..

aemmi
23. črc 2014

Nějakou tu křupku občas? Mně to teda přijde pestrý celkem dost na 7 měsíců.

abalajda
23. črc 2014

Já např. dávala I puding,vařila jsem ho z plnotucneho mléka,možná by šel udělat I že Sunaru,ale myslím,že snad od Hami nebo tak jde koupit. Ty co se prodávají s tou rádoby šlehačkou bych rozhodně nedávala... Možná me někdo za pudink odsoudí,ale přivedla me na to kamarádka,protoze uz jsem taky nevěděla a obě máme děti zdravé...

svoba
23. črc 2014

Upéct domácí sušenky, sušené ovoce.

hofka1
24. črc 2014

tak oni děti jsou konzervy, nám to přijde málo, ony jsou rády za pár věcí 🙂

pavlusa01
25. črc 2014

Mě příjde,že na sedm měsíců toho papá dost....🙂 tak to jinak kombinujte,ty křupky nejsou špatné, jsou i sušenky sunarka a ty jsou od 6 měsíců. Myslím,že když jí po kouskách budete dávat i rohlíček,tak by to šlo.... 😉 Také malé někdy kupuji takové mlíčka v krabičce, ty by jí třeba také chutnali,některé jsou i od 6 měsíců. 🙂 Nedávám je stále,ale pro změnu jídelníčku jednou za čas.....🙂