Dávaly jste dítěti kravské mléko dříve než v roce?

andrrriiik
1. črc 2015

Ahoj,dávala jste některá kravské mléko místo UM na přímé pití dříve,než v roce?Já zatím nedávám,ani to zatím neplánuji,jen čistě zvědavost 🙂

misimisi
1. črc 2015

Nám doktorka říkala, že po druhém roce můžeme, že máme dávat ale plnotučné 😉

konidana
1. črc 2015

Ne, protože ani jeden po odstavení (v roce) nepil žádné mléko. Ani UM. V roce jsem kravské dávala jen občas do kaše a studené do cornflakes.

milmic
1. črc 2015

Nedávám ani ted, když už má dcera 4,5 roku, nějak v kravském mléku nevidím pro lidské tělo přínos. 🙂 Dítěti pod jeden rok bych nedala vůbec.

ilonkaseda
1. črc 2015

No já jako kojenec byla na kravském mléku od dvou měsíců / babička měla krávu a mléko se jen zředilo s vodou/ sama bych to dítěti samozřejmě nedala,ale moje mamka v tomto poslechla svoji mamku/ babičku/ Nicméně můžu říct, že mi to opravdu v ničem neublížilo..Vždycky jsem já i sourozenci byli zdravější než lidi v okolí..Tím chci jen říct, že se sice neřidte radou mé babičky,ale přehnané obavy z kdečeho taky nejsou na místě..

fykyska
1. črc 2015

11 měsíců + 🙂

evaamy
1. črc 2015

Já ho dostávala, když jsem byla mimino. Mamka mě kojila dva měsíce, pak mi dávala sunar, ale prý mi moc nesel, tak mi dávala kravské mléko. Prý ale dřív bylo úplně jiné jako dnes...ale já bych tuhle variantu asi nevolila 😉

jaja01k
1. črc 2015

Na pití jsem kravské mléko ještě nedala (16 měsíců), ale používám ho na kaši.

verca222
1. črc 2015

Malej mi od cca 12 měsíců nechtěl um tak jsem nedávala nic. Ani kravské. Pouze sýry, joguty atd. Teď má skoro 15 mes a zkoušela jsem mu dat zbytek um co tu měl a druhy den kravské ( z obchodu) oboje vypil, břicho nebolelo, vše OK. Takže jsem se rozhodla že budu dávat normální mliko a hodně mléčných výrobků. Nějak těm um nevěřím. Myslím že se to moc přehání.

alcar
1. črc 2015

Dcerka ma 15 mesicu a kravske jsem jeste nedala, zatim davam Sunar a do dvou let budu. Ale uz jsem davala kozi mliko (z farmy) a chci z nej delat i kasi. To ji smakovalo. 🙂