Dávaly jste kaši dřív? Dvojčátkům jsou 4 měs. a 2 týdny

andreahan
18. led 2013

Ráda bych se zeptala...mám dvojčátka 4m a 2 týdny,vypijí denně litr UM,mají pořád hlad,i když jim to dělám silnější,pak pořád čůraj,kakaj,mamjí opruzeniny,už to trvá asi dva týdny,podle doktorky je ukončený 4.měsíc až od pátého,ale já už nevím,co dělat,tak nasadím asi kaši.Vstávám víc než v porodnici a je mi jich už líto.Když mě vidí jíst,klapou pusinkama a slintaj🙂Dávaly jste kaši také dřív?Díky,A.

tichackova
19. bře 2013

@neurcena 0-1 měsíc = 1. měsíc, 1-2 měsíc = 2. měsíc, 2-3 = 3. měsíc, 3-4 = 4. měsíc atd. atd. Ukončený 4. měsíc máš v den, když dítě dovrší čtyři měsíce.

neurcena
19. bře 2013

@tichackova když dovrší 4 měsíce... Má za sebou ukončený měsíce.3.... Když dovrší 5 má ukončený 4.... Atd.... Ja se nechci hádat kvůli takové prkotine..... 😉

tichackova
19. bře 2013

@neurcena Tak se nehádej😀

neurcena
19. bře 2013

@tichackova nehadam... Jen rikam jak to je.. aby nebyli zmatky 🙂

tichackova
19. bře 2013

@neurcena No, jak to říkáš ty, tak mi to přijde celkem nelogický. Ale budiž😉

neurcena
19. bře 2013

@tichackova no mě zas jak ty 🙂 ale tak.... Promiň ze jsem s tím začala... Vždyť je to vlastně jedno..n 😉

stoupicka9
19. bře 2013

@neurcena souhlsím s tebou, říkáš to správně 🙂

neurcena
19. bře 2013

@stoupicka9 😉 nechci ant to vyznělo namyslene.... Ale.. ja vím 😉 .

xmarg04
19. bře 2013

@neurcena "když dovrší 4 měsíce... Má za sebou ukončený měsíce.3...." A kam se ti teda ten mesic ztratil? Kdyz se neco dovrsi, znamena to, ze se to ukonci, tzn v prekladu tva veta zni "kdyz ukonci 4 mesice, ma za sebou ukonceny mesice 3.." 😕 😕 😕

neurcena
19. bře 2013

@xmarg04 jo.tak blbě myšleno... 1 den 4 měsíce je ukončený 3 měsíc

xmarg04
19. bře 2013

@neurcena Jasny, takhle je to podle me dobre, jen predtim ti z toho vyplyvalo neco jinyho.😉

tichackova
20. bře 2013

@xmarg04 Vždyť to říká pořád stejně, že má ukončený 4 měsíce, kdyz dosáhne pěti měsíců🙂

xmarg04
20. bře 2013

@tichackova To nerika, "1 den 4 měsíce je ukončený 3 měsíc" je to samy, co jsi psala ty nahore - 4. mesic bezi od ukonceneho 3. mesice do ukonceneho 4. mesice, podle me to mate obe dobre, jen se nechapete...😉,

klaravera
27. bře 2013

@klaravera Tak jsme zkusily první mrkev a brokolici od Hamánka a zatím nám to chutná.Sice pár lžiček ale šmakuje nám to.Večer kaši od nestlé a naprostá spokojenost.Děkuju za radu. 🙂 🙂 🙂

jackiech
9. dub 2013

no vida kdyz kazde detatko boli brisko tak bych uvarila napred mlicko pak do mlicka kasu a zamichat a pak sitko vemte a dejte tak aby bylo jako mlicko ale ne kasi prostě musi tak lehke aby chlastila jak mlicko a bude klidneni spinkani vska zkuste ne kase ale udelejte to to me radila sousedka a bezva nejlepe na obed a pak vecer dej mlicko take ale napred kapky na boleni brisko pak pit a uvidis jak celou noc bude spat vsak zkuste to 😀