Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dávaly jste zahuštěné MM nebo antirefl. UM pomocí Calmy?

vodni
11. lis 2011

Na obalu Nutritonu je napsáno, že se podání pomocí lahve vyžaduje dudlík s větším otvorem. V Calmě (uvnitř té "konstrukce") se dírka dost malá, tak bych se chtěla zeptat, jestli zahuštěné mléko (buď MM zahuštěné Nutritonem nebo UM Nutrilon AR) jde s Calmou použít. Zkoušel jste někdo? Díky!

mrsblack
13. lis 2011

Ahoj, já jsem krmila Calmou do 3 měsíce, dokud jsem k tomu aspoň trochu kojila. AR mlíko nemělo šanci projít, malej sál jak vzteklej a nic. Jedině obyčejný mlíko nebo na AR mlíko jiná lahvička, bohužel.

ladybugie
13. lis 2011

Já dávala dle pokynů dr jen Nutriton v trošce MM lžičkou či stříkačkou a posléze normálně kojila. Zahuštěné MM jsem nikdy nedávala. Krmily jsme takhle do půl roku a v pohodě.

dagina
13. lis 2011

Ahojky, též jsem podávala nutriton s MM na lžičce. Trochu to pomohlo.., ale je lepší se trochu pídit po příčině nadměrného blinkání. U nás to dělalo hodně kravské mléko a mléč. výrobky - když jsem je přestala jíst, blinkání přestalo úplně.

berenika39
13. lis 2011

Taky jsem dávala MM s Nutritonem lžičkou, čtyři měsíce, a díky tomu se krásně naučil jíst lžičkou🙂. Později Um na reflux jsem dávala Novalac AR. Jiný systém - není husté, je úplně normální jako každé jiné mlíčko a houstne až když se dostane do kyslelího prostředí žaludku, petrovi to moc pomohlo, pil ho skoro do roka. a blindění se omezilo. Taky neuměl pít husté z lahvičky.

Sem začni psát odpověď...

Odešli