Dávat při kojení čajík?

zabbkakvak
28. srp 2017

Chci se zeptat jestli když kojim(2měsíční holčičku) mám dávat i čajík nebo stačí kojit.Díky

chimneysweeper1
28. srp 2017

Jen kojit stačí. Syn má 5 měsíců a i teď v těch vedrech jsem ho jen kojila a je zcela v pořádku a krásně prospívá. Mateřské mléko miminku stačí.

altice
28. srp 2017

Já bych kojila mi mame 10 měsíců a jsme na prikrmech a kojim pořád nic jiného na pití nedostava jen mě mléko 🙂

zabbkakvak
autor
28. srp 2017

@chimneysweeper1,@altice díkec to jsem chtěla slyšet.každy mi chce vtlouct do hlavy že bych měla dávat i čajik.

marticcelli
28. srp 2017

Miminko pri kojeni uz jine tekutiny nepotrebuje, materske mleko plne postacuje a nemusite si delat hlavu s recma, ja se toho taky naposlouchala, ale dala jsem na vlastni rozum. Kluky kojim doted,18m, byli plne kojeni do 7m, prvni vodu dostali asi v 8m

ladybird77
28. srp 2017

🙂 babička se mě taky o víkendu ptala, jestli už malé dávám čajík. Už po několikáté jsem ji vysvětlovala, že je to dnes jinak. Kojení úplně stačí. Snad až s příkrmama jsem malou začala zvykat na vodu, abych pokaždé, když dostane žizeň a jsme třeba na ulici či v autě nemusela vytahovat prso.

vladienka
28. srp 2017

@zabbkakvak ja musim o cajiku pocuvat dokola 😠 takze som nezodpovedna, hrozna a ked sa deti len koja, vraj su potom pazrave 😀

andreasustrova
28. srp 2017

@zabbkakvak Kojit, kojit a kojit! :D

zabbkakvak
autor
28. srp 2017

Všem děkuji.Jak píšete tak jsem si to i myslela takže pokračuji a kojim,kojím,kojím😉

lulinda5
29. srp 2017

Já při vedrech ke kojení dávala i vodu a nic se malé nestalo, ale nemusela jsem jí mít pořád u prsa.

stastnablcha
30. srp 2017

kym som kojila tak som davala len moje mlieko. tak do pol roka isto. ked som posledne nekojila a mala na amilku tak som davala vodu. po lyzickach ale davala.

astyna
30. srp 2017

ahoj, taky mi říkali dávej mu čaj, at často nekojíš. Ale mě to neva 🙂 když byla největší vedra, kojila jsem co hodinu - někdy si jen cucnul, někdy si vzal plnou dávku...čaj nedávej. Já jsem třeba zkusila ve stříkačce dát vodu, ale tu mi hned vyplivnul.

morningstar
30. srp 2017

Úplně stačí kojení. Já ale kvůli své pohodlnosti dávala i čaj protože bych syna měla u prsa co 10 minut (běžně jsem kojila každou hodinu - asi byl pažravý 😀 @vladienka )