Dáváte dětem domácí špenát? Od kdy vepřové a hovězí?

hanyzka11
6. čer 2014

Ahoj. Dáváte dětem domácí špenát? Četla jsem, že je to potravina s největším obsahem dusičnanů a tak jsem zatím kupovala ve skleničkách, kde je to kontrolováno. Ale teď máme na zahrádce, tak přemýšlím, že do toho půjdu. Případně jak ho dětem upravujete?
A další věc: od kdy jste začaly dávat dětem vepřové a hovězí maso?
Díky a hezký den H.

lv
6. čer 2014

Špenát mám z domácí zahrádky, nehnojene snad 15let..vepřové v 9-10m panenku a kytu, tedy nejlibovejsi, hovězí taky tak, někdy jen vývar. A telecí.

suzanna123
6. čer 2014

špenát i hovězí jsem dávala hned od začátku zavádění příkrmů. Vepřové moc nedávám ani teď

blahova_andrea
6. čer 2014

špenát jsem dávala domácí, ale fakt malinko od začátku příkrmů. co se týká masa, tak jsem začínala s domácím králíkem, kvalitním hovězím a telecím, později přidala krůtí a ryby, jako poslední vepřové a kuřecí.

arrowka
6. čer 2014

Dávám hovězí od začátku přikrmování, častěji než kuřecí. Vepřové jsem zatím nedala. Špenát čas od času, ve skleničce, ale i mražený. Listový podusím a rozmixuju.

gepe
6. čer 2014

Hovezi a teleci od zacatku prikrmu, veprove nekupujeme a nejime - tudiz ani mlada nedostala. Jinak kruti, jehneci, ryby. Kureci snad jen 5x a to uz mi prijde moc 🙂 Spenat listovy ze sklenicky ci mrazeny. Cerstvy jeste nemela, jinak sparuju horkou vodou jeste pred samotnou tepelnou upravou.

lucifereeek
6. čer 2014

špenát čerstvý jsem ještě nedávala, jen ze skleničky, vepřové a hovězí normálně od začátku, určitě je vhodnější než kuřecí