Dáváte ovocný příkrm dopoledne nebo odpoledne?

iv123
16. led 2012

Dáváte miminkům (7 měsíců) ovocný příkrm před obědem nebo po obědě?

koooza
16. led 2012

Jak kdy 🙂

biibaa
16. led 2012

Já začala odpolední ovocnou sváčou a po nějaké době přidala ovoce i dopoledne 😉

maciik
16. led 2012

Odpoledne 🙂

ketra
16. led 2012

Já jsem dávala ovoce dopoledne do té doby, než přišel čas zařadit i druhou svačinu, to jsem přesunula ovoce na odpoledne a dopolední sváča bylo kojení, teď dávám dopoledne např.mixované ředkvičky s tvarohem, bílý jogurt atd. a odpoledne pořád to ovoce 🙂

arianka
16. led 2012

Většinou odpoledne 🙂 Dopo bílý jogurt a chlebík třeba a odpol ovocná svačinka 😉 Oni toho ovoce jí hodně, tak by mi pak nejedli zeleninku k obědu.

camelinka
16. led 2012

my mame v 6.m ovoce spis dopo,odpoledne si jeste bere mliko,ale nase mrne je hladovec tak kdyz vidim ze by si po mliku jeste neco dala tak dostane odpoledne 🙂

zanet2009
16. led 2012

Já dopoledne 😉

honzulka
16. led 2012

Já dávala u všech třech ovoce dopoledne a odpol.jogurt nebo pak když byli starší i třeba rohlík,apod. 😉

elana
16. led 2012

já dávám ovoce k dopolední svačině, na odpolední sváču mám v plánu jogurt (ale zatím nedávám, malý je na HA mlíku kvůli mým alergiím)

anehap
16. led 2012

taky dávám ovoce dopoledne, odpoledne jogurt, po jogurtu by pak neobědvala, po ovoci dřív vyhládne 😉

ined77
16. led 2012

my máme ovoce dopoledne, odpoledne sice taky, ale s jogurtem 😉 .
v těch 7 m.jsem dávala ovoce také dopoledne, odpoledne bylo na sváču mléčko 🙂 .

mnaulink
16. led 2012

Je to jedno. Je to jako když by na to měl chuť dospělý, nemusí to být pokaždý stejný..

zanet.82
16. led 2012

muzu se zeptat od kdy jste davaly jogurt a jaky?Popripade poradit nejake svacinky pro 8mi mesicni ditko. Dekuju moc