Deset měsíců a sedm kilo. Není to málo?

bobinna
28. kvě 2009

ahoj holky mamči...

mám prosbu teda spíš dotaz mám deseti-měsíční holčičku a vážíme 7260g a měříme 73cm ... mám z toho depku protože si myslím že máme málo ... na druhou stranu si myslím že zase měříme hodně ... 😅 tak by mě zajímalo jestli taky některá máte stejně "těžká" mimča

díky

skuba
28. kvě 2009

Ahoj Bobinno, moje dcera měla v 10 měsících 6990 kg a měřila 69 cm a depku z toho nemam 😉 , prostě je drobná, ale jinak se vyvíjí naprosto normálně, je živá, vnímavá, takže to neřeším.....a doktorka akorát sleduje, jestli přibírá a roste a pokud jo, tak je to ok....
....taky beru v potaz, že po narození měla 2500 kg a 47 cm 🙂

Užívej si, že se nemusíš tahat s těžkým mimčem 😅 😵

kamiska
28. kvě 2009

bobinno, neter 2 roky - necelych 10kg. bud rada, ze je zdrava... 😉

janulle22
28. kvě 2009

tak my my mame ve dvou letech asi 12,5kg takze zadnej stres... pokud prospiva dobre a dr nic nerika neres to... 😉

jeudi
28. kvě 2009

bobi zadnej stres az bude velka tak to bude kocka s dlouhejma nohama 😉

console
28. kvě 2009

My v 10m-8 kg a 76 cm 😀 😀 😀 😀

alcatko.j
28. kvě 2009

V roce nela mela 6950 g, ted ma dva roky pryc a ma 9 a pul kilo..je zdravoucka jak repa, netrap se, jestli jinak prospiva dobre, bud klidna🙂

ninule
28. kvě 2009

Ahoj Bobi,
myslim, ze vubec nemusis mit strach, ja sama mela 7,5 kg ve 12 mesicich a dohnala jsem to v puberte teda radne 😀 😀 😀 .
A kamoska ma dcerku, ktera ma ted rok a ta vazi 8100 g, je krasny stihly miminko.
Vubec si s tim nelam hlavu!!!!!!!

miskastehlikova
28. kvě 2009

Bobi,
já mám kamarádku a ta má dceru rok a půl a ta má 10kg.Je tak hyper aktivní že všechno hned schodí.
Vůbec tohle neřešit😀

martimarti
28. kvě 2009

Bobi, naše Zuzka měla v 10ti měsících 7,61 kg a 73 cm. Příští týden jdeme na roční prohlídku, tak jsem móóóc zvědavá...ale tipuji, že 8 kg mít nebude. Jídlo není její oblíbenou činností. Když má jíst, předstírá únavu 😀 /tedy doufám, že přestírá/, mne si oči, jako že je děsně ospalá /v kteroukoliv denní dobu/ a jakmile jí vyndám z jídelní židličky, jakoby jí polili živou vodou 😀 Dnes za odpoledne snědla tak půlku banánu rozdělanou se žervé a k večeři asi 4 lžičky kaše, toť vše /před spaním pak kojení/. 😉

bobinna
autor
29. kvě 2009

jéžiš holky to jste mě uklidnili díky moc.... 😅
naše potvora právě že je taky moc živá.. už sama chodí tak to přičítám tomu že se moc hýbe a nestačí přibývat

tak děkuji mocinky a páááá

iira
29. kvě 2009

ahojky tak nam byl v nedeli rok a mame 74cm a 8,710kg ,sice papa ,ale mě přijde že malo ,no mudra řikala že je vidět že nestrada ,tak se netrap že jste drobci ,my jsme taky a jsme i tak štastny miminko 🙂

cazadora
29. kvě 2009

natálka měla v roce a půl 7,5kg teď má skoro 20m a má 9.3 ale už skoro 3m skoro nic nepřibrala.

marinka
29. kvě 2009

bobi, úúúplně v klídečku, Anička měla v deseti měsících taky jen něco přes 7 kg a 73 cm a prý je to úplně v poho 🙂

dagina
29. kvě 2009

Bobina, koukala jsem ti do alba, a malá je naprosto úžasná, vypadá šťastně, užívej si to, taková krásná holčička 😵 . My jsme také drobnější, když byly malé 4 měsíce, tak jí hádali na 2 😀 , nám to teda vůbec nepřišlo, pro nás byla jedinečná, krásná.... . No jsem zvědavá kolik budeme mít v 10m, moc to také nebude 🙂

bobinna
autor
29. kvě 2009

holky vy jste pokládci,

fakt díky moc za podporu... já do ní teďka pořád leju mlíčko až mi z toho blinká ... už fakt degeneruju... 😅

mějte se hezky pááá

sisstin
29. kvě 2009

bobinna: na 10m jsme měli, co vy 7,4kg a 73cm 😉 ted na 1,5roce měl 9,9kg a 79cm...takže v poho 😉

dvojka
29. kvě 2009

tak jestli Tě to uklidní my měli v roce 7020gramů a 74cm 🙂

malinkovamichaela
29. říj 2021

Můj syn má skoro v 8 měsících 7 kg není to málo?

michaela666
29. říj 2021

@malinkovamichaela Hlavně nesleduj tabulky a nesrovnávej s ostatními dětmi, to je cesta do pekel. Kdyby to byl problém, pediatr v poradně tě upozorní. 😉

malinkovamichaela
29. říj 2021

@michaela666 moc děkuji za odpověď jen se bojím jestli to není málo, protože mi nechce jíst že lžičky vždy se u toho zatvrdne a ani neotevře pusenu a když mu to dám třeba do lahve z větší dírkou v dudliku tak to taky nechce a plive to ven nemáš nějaké rady?

michaela666
29. říj 2021

@malinkovamichaela Dcera ( 9 měsíců, necelých 8 kg) mi dělá úplně to stejné. Od 4 měsíců jedla lžičkou krásně, ale teď se jí tlačí první zuby, tak nechce otevřít pusu vůbec. Jsem ráda, že do ní dostanu aspoň mléko. Hlavní že do něj dostaneš aspoň něco.

malinkovamichaela
29. říj 2021

@michaela666 snažím co to jde mléko, přesnídávky to bez problémů ale když jde o prikrmy jako jsou třeba těstoviny se zeleninou atd...., tak to vůbec hned to vyplivuje a to mi dělá od samého začátku co jsem začala dávat ty prikrmy