Dětská krupička, od kterého měsíce ji děti můžou?

missymici
27. pro 2012

Ahoj
... zajímalo by mě od kterého měsíce můžou děti nebo mimina klasickou dětskou krupičku ? nevíte ???

mvkoty
27. pro 2012

Já dávala od půl roka, ale ráno jsem namáčela a večer vařila. Abych předešla prdíkům. Ale je v ní už lepek, takže asi jak uznáš za vhodné nebo po poradě s dr. U nás nebyly předpoklady k alergii na lepek tak jsem dávala ocela brzo, ale střídala jsem to s kašičkama od Sunaru. Ale třeba od Nestlé je dětská krupička rýžová a tu můžeš od 4.měsíce.

hudala
27. pro 2012

My jsme začali na 8 měsících 🙂

andelka
27. pro 2012

Ta je z klasické pšenice že jo..takže od půl roka asi, jak už je vyzkoušený a zavedený lepek. Osobně napřed zavádím "slabší" obiloviny..ovesné vločky, ječné, špaldové a klasické pšeničné věci až nakonec. Nedávno jsme byli na návštěvě, zdrželi jsme se, neměla jsem pro malého instantní kaši co mám doma, tak jsem si půjčila dětskou krupičku a uvařila kaši ve vodě a do toho trochu zakysky a bylo. Jinak preferuju zatím dětské instantní kaše, kvůli rychlosti přípravy a jemné konzistenci.

ivulka26
4. led 2014

@mvkoty prosim vas a jak jste ji namacela???jako klasickou krupicku do vody??? chapu dobre???