Dětský čaj. Který používáte?

amalka007
13. kvě 2008

Ahojky, chtěla jsem se poradit, který dětský čaj používáte. Malá trpí na prdíky, koliky a teď jsme začaly přikrmovat Nutrilonem a přidala se i zácpa. Díky moc.

pointka
8. zář 2009

jej diky moc

patricia1971
8. zář 2009

pointka,to hodím link,tam nájdeš aj viac druhov na stránke,mala som všetky a malej chutili 🙂 🙂 🙂 🙂

http://www.mojalekaren.sk/detske-caje-instantne...

je to od firmy GOLDIM, ale nájdeš to ako čaj čiperka

pointka
8. zář 2009

ano, nasla som tiez 🙂 aj tie babio caje maju dobre 🙂
este raz moc diky

patricia1971
8. zář 2009

nemáš zač..pa 🙂

pajinka23
8. zář 2009

desszi 🙂 🙂 aj harmancekovi cajik by ste mohli ten je od dvoch tyzdnou a je celkom v poho 😉 Je od znacky hami 😨 Inak tento co pijeme my je len od ukonceneho druheho mesiaca ale je fakt dobry aj ja si očas s neho trošku dam 😝 😝 😝 mali mi 100ml zhltne ako nič naraz...a navyse neobsahuje cukor 🙂 🙂

pajinka23
8. zář 2009

miskachrumka 🙂 🙂 🙂 aj taky jablckový sme objavili od štvrteho mes...nevies aky je???neskušali ste???to mu ale zacnem davat as neskor v zime ale vyzera tiež lakavo 🙂 🙂 a tiez je od hippu 🙂

pajinka23
11. zář 2009

mali mi ten cajik velmi lubi nelutujem ze sme ho kupili 🙂 🙂

desszi
11. zář 2009

pajinka dakujem 🙂

pajinka23
11. zář 2009

desszi nemas zaco 😉 😉 a ty uz davas cajik??

desszi
11. zář 2009

paji nedavam, len mi vraveli ze mam davat fenyklovy na prdkanie (alebo cistu vodu ked je smadny), ale ten co nam predali (HIPP fenyklovy) nechcem davat, lebo obsahuje cukor, tak ho pijem ja 😝 (nemam rada fenykel, ale zda sa ze malemu to pomaha)

pajinka23
11. zář 2009

ten feniklovi je fajn aj my sme ho davali zo zaciatku a dost mu to pomohlo s prdikmi 😝 😀 😀 ale neskor nam narobil paseku tak sme ho prestali davat lebo mali ho vela vzdy vypil a potom ho chuda zduvalo 😲 😢 ale teras sme spokojmy..asi kojis ze??

desszi
11. zář 2009

ano kojim, na zaciatku som musela asi 2-3 krat dokrmit ale to bolo vsetko, len teraz sa mi zda ze malemu nestaci ☹ chcel by pit kazdu pol hodinku a potom len grcka. ked mu vsak nedam strasne moc place, az z toho kasle a to zas nechcem aby sa mi tak rozladil. chcela by som skusit pridat aj cajik. skusala som vodu ale to len hodi grimasu a vypluje flasku.

jankapiknova
11. zář 2009

Ahojte. My sme mali tiez ten jablkovy a velmi chutil ale v poslednej dobe ma najradsej cistu vodu. 😉

vinka
11. zář 2009

Desszi ak ti môžem poradiť tak čaj nie radšej si popros o radu Annag to je tu na konikovi laktačná ona je velmi príjemná a pomôže ti.Ak dávaš čaj pri kojení z flaše rýchlo ti dieťa odmietne prsník.A ked budeš dávať čaj tak budeš klamať malému žaludok a sebe prsníky.

pajinka23
12. zář 2009

desszi a nema mali reflux???ked ti ugrckava??lebo mi mame...a naozaj vinka ma pravdu pozor na flasky lebo moj mali mi asi po mesiaci a pol odmietol prso lebo sme mu davali flasu aj z mlieckom a bol koniec s kojenim ☹ ☹

suziad
7. říj 2009

holky mala my nechce nic ine pit iba sipkovy caj (klasicky sackovy popradsky), moc jej chudi za den vypije 250ml. pocula som o sipkach len same pozitiva, je vhodny pre deti? 😅

salonka77
7. říj 2009

Nám veľmi chutí jablkový od Hippu a keď nemôže kakať, tak kamilkový tiež od Hippu. 😎

loretka1
7. říj 2009

nejlepsi je caj od hippu medunkovy jeste s necim.je uklidnujici a vyborny.male moc chutna

radka.m.
7. říj 2009

suziad-šípkový-mnam,mnam,ten můžete v pohodě a hlavně sáčkové čaje jsou daleko lapší než kdejaký granulovaný čaj,i když dětský,ty jsou samý cukr,my pijeme bud vodu,nebo sáčkový čaje,jsme tak navyklí od začátku 😉 😉 😉

miskachrumka
7. říj 2009

**Ahojte
mi mame od hippu cajik:Na dobru noc!
a sme spokojny! 😉**

pajinka23
11. říj 2009

Ahojte babule moj drahy malemu kupil 100percentnu stavu z jablcok,ale nieje to dzus je to stava vylisovana cisto z jablk bez konzervantou bez cukru tak vas chcem poprosit o radu .mozem to malemu dat na pitie??Mozem to aj zriedit vodou..Je to vlastne stava z jablcok taka ako ked ju doma odstavim A este stavaicky odstavene v odstavovaci s cerstveho ovocia moze mali??

karelka
11. říj 2009

pajinka mozes ale ak je 100p tak ju radsej zried,inak moje dieta ma stale najradsej cistu vodu ale objavili sme caj od fy cajanek(nejaka ceska) a su neuveritelne,maju to aj granulovane aj sackove.my teda tie sackove ale su super.len sa hrozne zle zhanaju 😒