Dětský příbor. Jaký? Umělý?

zuzankast.
6. zář 2010

Ahoj mamči, chci malou učit jíst vidličkou, jaká by byla nejlepší? Mám nějaké dětské malé kovové, ale přijdou mi pro tak malé děti ještě dlouhé a spíš nebezpečné. Tak nevím, jestli jsou lepší umělé? a jak velké?

beruska2x
6. zář 2010

http://eshop.tescoma.cz/stolovani/pribory-detske/

my mame tyhle oboje...

lzicky male mel plastove ale pribor uz normalni a ji s nim uz sam, docela dlouho.. ani uz plastove nechce, kdyz nas vidi jist s normalnim 😉

a treba na ovoce - co ma kousky melouna nebo tak v misticce pouziva dezertni vidlicku ..

zuzankast.
autor
7. zář 2010

díky, když ona beruška tou vidličkou tak šermuje, když se snaží trefit do pusinky, že se pak naštve a položí zpátky do misky a chce krmit ode mě. tak sem si řikala, jestli nebude lepší umělá, že je lehčí...

beruska2x
7. zář 2010

@zuzankast. tak to zkus, uvidis koneckoncu je jeste mala... vzdyt ty plastove stoji par korun 😉

zuzankast.
autor
7. zář 2010

@beruska2x jsi hodná žes odpověděla, jako jediná 😉 díky

pattie
7. zář 2010

my máme příbory z IKEA http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/3009... a jsme spokojení

luciferdik
7. zář 2010

@zuzankast. My používáme vidličku i lžičku na samostatné jezení od MAM http://www.docsimon.cz/zbozi/mam-lzice-vidlicka. Je to obojí takový buclatý, krátký, malýmu se to dobře drží a vidličkou si dobře napichuje a nemusím mít strach, že by si s ní něco udělal 🙂 Řešila jsem stejný problém, na kovový příbor mi přišel ještě moc malý.

nejinka
7. zář 2010

@zuzankast. Rozhodně bych začala plastovou je to bezpečnější. My jsme ještě malincí na vidličky, ale už mám koupený celý plastový příbor. Vím že moje neteř má rok a půl a kov ještě nemá. Jak s ním šermuje tak by si ještě vypíchla oko, nebo taky někomu.

denique
4. srp 2013

Ahoj maminky 🙂 moji synovci milují lžičky, které vyrábím.. můžete mrknout ke mě do eshopu 🙂