Dítě se v noci budí co 2 hodiny

zdenamestan
19. lis 2018

Hezký den, mam 7m miminko, 14 dní dávám zeleninové příkrmy a večer kaši. Jinak je kojený. Problém je v tom, že se v noci 2-3hodiny budí. Nakojím a zase spí. V čem je problém? Má hlad? Mám dávát i dopoledne svačinu (ovoce) ? Máte zkušenosti?
Děkuji ZM

konidana
19. lis 2018

Tak podle mne je upl e normalni ze se kojenec v noci budi na kojeni. S toz frekvenci co uvádíte se mi deti budily do roka. 😉

zmrzlinka
19. lis 2018

Mne to taky pride normální.Deti byli na UM a v noci měli flašku po 3 hodinách.

jenny91
19. lis 2018

Našemu je teď 10 měsíců a budí se tak podobně, absolutně bez ohledu na to, jestli večer před spaním dostane kaši, nebo ne. Jsem ráda, že že se jen nakojí a dál spí (dřív brečel a nic nepomáhalo) a taky že už se nebudí po hodině jako nedávno cca 14 dní v kuse. Spíme spolu v posteli, abych k němu nemusela vstávat, a jsme všichni spokojení.

zdenamestan
autor
19. lis 2018

mě to právě normální nepříjde. První dítě na UM spalo 10hodin. Druhé od narození do pul roku většinou spalo 5hodin a ted se budí každé 2-3hodiny.

vikinkav
19. lis 2018

Normalni 🙂

gruyerre
19. lis 2018

@zdenamestan Je to normální. Jsi na tom ještě docela dobře, taky by mohl mít hlad co hodinu. Nebo by mohl po každém probuzení být 2 hodiny vzhůru. Každé dítě je jiné.

olga_
19. lis 2018

@zdenamestan Zcela, zcela normální 😉. Kojené děti se chovají jinak, netřeba jim na noc betonovat žaludek. V noci sáním podporují laktaci.

ivis_b
19. lis 2018

Syn 2 roky a 3 měsíce a budí se stále, kojený není od 16m, jí za dva, hlady se určitě nebudí. Zkoušeli jsme kde co (jiná večeře, samostatný pokoj, velká postel, sebrat dudlík atd), ale prostě se člověk musí smířit s tím, že některé děti moc nespí. V 7 měsících se mi budil klidně co hodinu až dvě, když se vzbudil, tak někdy taky dvě hodiny vyváděl. Takže normální, někdo to tak prostě má.

lucka662006
19. lis 2018

Normální, obě kojené děti se mi budily v noci co 2 - 3 hodiny, i do roka a půl.

michalelka
19. lis 2018

@zdenamestan každé miminko je jiné.. některá se budí častěji, mají větší apetit, (ne)chtějí se potulit.. v tomhle období mají strašně moc věcí na zpracování a kde jinde se uklidnit, než u mámy. Syn je na um a budí se ještě častěji. Snažím se uklidnit, že vše je jen etapa 🙂

dancamich
19. lis 2018

Můžou to být zuby, nemusí to souviset se stravou.

antoinet
19. lis 2018

Normální🙂 moje zkušenost se 3mi dětmi

bubinko1506
19. lis 2018

Moji majú 2 roky, od narodenia sú na um. Jeden sa budú 2-3x na mlieko, druhý našťastie len raz. Netuším, čo je to, celú noc spat😂. A to hladní iste nie sú, jedia fakt veľa cez den

ivuska1986
19. lis 2018

@zdenamestan z me zkušenosti mohu rict, ze kojene deti se oproti detem na UM proste budi casteji. Mala to zvladla i co hodinu, tyden pred dovrsenim jednoho roku jsem s kojenim sekla, a to tehdy kdyz treti noc po sobe dokazala vstat i 15x. Takže bohuzel kojene děti se budi a hlady to urcite není - chteji citit podle me kontakt, mala si cucla a chrnela dal, po odstavu prsa o.k. ani js neodstrikavala, takze toho mala fakt moc vycucat nemohla.

kittyy17
19. lis 2018

@zdenamestan normální, asi má nějaké trápení. Zuby, spurt, separační úzkost, sny, proleženina a snaha otočit se, vypadnuty dudlík...
Oba kluci se v noci prevalovali, na bříško, automaticky na kolínka, do kleku, a do sedu, a to je vzbudilo a dezorientovane koukali co se děje

biedronka10
20. lis 2018

Je to uplne normalni a vaz si toho. Taky se ti muze stat to jako me, ze do 15 mesicu se bude budit takto a pak najednou bum, a dite ma budicek ve dve rano, ale doslova je vyspate a uz nechce spat a je vzhru do 6 a ty s nim a pak si zas usne a dospava. A ty budes jak zombie unavena a je fuk ze je bytelne najedeny. Ta moje je jak krmnik.

vladienka
20. lis 2018

Nemusi to suvisiet s jedlom, pride mi to uplne normalne. Su proste rozne obdobia, ked spia horsie/lepsie. Dcera ma 17 mesiacov a su noci ked vstane milionkrat

hankaros
20. lis 2018

Budte rada za 3 hodiny neruseneho spanku. Muj se budi co hodku a pul...je to normalni a nemusi to byt jen hladem. Treba se jen potrebuje ujistit, ze tam jste.